KATEGORIE

Agencja Reklamowa - Nowa Sól

Agencja reklamowa "Punkt G - kreatywność z przyjemności" tworzącą strony internetowe, projekty graficzne i oferująca wydruk poligrafii. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy mają ogromną wiedzę teoretyczną i co ważniejsze potężny warsztat potwierdzony praktyką. Posiadamy doświadczenie zdobyte zarówno w grafice, jak również w projektowaniu stron internetowych, poligrafii czy w pozycjonowaniu. Pozycjonowanie jest ważnym elementem uzupełniającym dobra kampanię internetową - bez dobrej reklamy, najlepsze strony internetowe są nic nie warte, ponieważ nikt ich nie odwiedza.

Zaufały nam dziesiątki firm z gminy Zielona Góra oraz gminy Nowa Sól i okolic. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy całe platformy informacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, i nie tylko.

Wybierając współpracę z naszą firmą możesz mieć pewność, że będziesz posiadać tylko profesjonalne strony www. Dzięki nam będziesz wyróżniać się na rynku oraz pokonasz konkurencję. Jesteśmy wciąż rozwijającą się firmą co świadczy o naszym sukcesie. Za sprawą zdobytego doświadczenia i wyśmienitej znajomości procesu pozycjonowania możemy zagwarantować swoim klientom odpowiednie efekty. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem, przez co możesz liczyć na w pełni indywidualne podejście i pełne wsparcie naszych pracowników.

W ramach naszych usług uruchomiliśmy również serwis komputerowy na terenie Nowej Soli, w którym świadczymy również opiekę informatyczną.

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Nowa Sól