KATEGORIE

Agencja Tłumaczeń ILS -Kielce

ILS Agencja Tłumaczeń została powołana do życia w kwietniu 2004 roku zakładając od samego początku dostarczanie klientom korporacyjnym i indywidualnym najwyższej jakości usług tłumaczeniowych. Takie podejście zaowocowało uzyskaniem Lauru Klienta 2005 oraz certyfikatu Solidnej Firmy 2005 i ponownie w 2008. W dniu dzisiejszym z usług naszej firmy korzystają setki firm i tysiące osób z całej Polski, którzy poszukują rzetelnego i godnego zaufania partnera. Jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych, Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń oraz międzynarodowych organizacji tłumaczeniowych.
Celem strategii rozwoju ILS jest dostarczanie doskonałej jakości tłumaczeń firmom w całej Polsce jak i lokalnej społeczności.

ILS Agencja Tłumaczeń na kieleckim rynku działa od 2009 roku.

Nasza siedziba mieści się na I piętrze biurowca przy zbiegu ulic Św. Leonarda i Kościuszki (pierwsza klatka od KCK-u) tuż przy głównym deptaku Kielc - ulicy Sienkiewicza. Z uwagi, że jest to ścisłe centrum miasta, nie trudno do nas trafić a dla Klientów zmotoryzowanych proponujemy parking przy Kieleckim Centrum Kultury, z którego do naszego biura jest zaledwie kilka sekund drogi!
Szybko zdobyliśmy zaufanie wielu osób oraz firm z województwa świętokrzyskiego, którym skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy językowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze ILS Kielce od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 , wszelkie informacje dot. tłumaczeń są również dostępne telefonicznie:

41 314 40 40
513 071 725
513 071 171

Realizujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, zarówno przysięgłe, specjalistyczne jak i zwykłe WE WSZYSTKICH JĘZYKACH ŚWIATA oraz dowolnej konfiguracji!

Specjalizujemy się również w tłumaczeniach technicznych oraz stron internetowych.

Reklama: http://www.youtube.com/watch?v=obhC5PSdAK8&feature=related
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Kielce