KATEGORIE

Ampla Management - Tajny Klient

O nas.

Misją firmy AMPLA jest umożliwienie klientom osiągnięcia maksymalnego wzrostu wartości przedsiębiorstwa poprzez optymalne wykorzystanie informacji, możliwe dzięki dostarczeniu najwyższej jakości usług z zakresu badań i analiz ilościowych. Jesteśmy młodą firmą z wielkimi ambicjami i potencjałem. Połączyła nas skuteczność w dążeniu do celu oraz rzetelna wiedza i chęć wcielenia jej w życie.

 

Tworzymy zespół złożony z doświadczonych ekspertów, data managerów, socjologów i analityków , zajmujących się zagadnieniami praktycznego zastosowania metod w biznesie.

Doświadczenie biznesowo-naukowe i społeczne, podparte zdobytym wykształceniem z zakresu socjologii, matematyki, IT oraz marketingu i badań rynkowych, pozwala nam skutecznie implikować metody analizy danych w projektach komercyjnych. To co wyróżnia nasz zespół, to równoległa wiedza, dająca gwarancję perfekcyjnej znajomości nowoczesnych modeli oraz ich praktycznych zastosowań. Skutecznie realizujemy i konsultujemy projekty biznesowe oraz badawczo-rozwojowe zarówno o zasięgu lokalnym jak i ogólnokrajowym. Nasze analizy opieramy na sprawdzonych metodach i algorytmach. Na życzenie klienta budujemy również modele niestandardowe.

Kim Jest Tajny Klient?

Badanie metodą Tajnego Klienta jest doskonałym narzędziem, które pomaga sprawdzić faktyczny poziom jakości obsługi. Audytor wciela się w postać klienta typowego dla danej branży i z tej perspektywy bezstronnie i obiektywnie ocenia placówkę i pracowników. Pozwala to na: - Obiektywną, bezstronną ocenę czytelności i dostępności oferty - Sprawdzenie dostosowania sposobów działania personelu do przyjętych standardów - Cykliczne monitorowanie postępów i określanie kierunków szkoleń i rozwoju strategii - Nie zakłócanie normalnego przebiegu pracy personelu przez czynności badawcze

 

Ocenie podlega:

 

 Wygląd placówki i pracowników

 Dyspozycyjność pracowników dla klienta, sprawność obsługi, zaangażowanie

 Odpowiadanie na potrzeby klienta, umiejętności komunikacyjne

 Kompetencja pracowników, znajomość branży, fachowa wiedza

 Przestrzeganie standardów zachowań

 Nastawienie do klienta, uprzejmość

 Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami nietypowymi, trudnymi

Co robi tajny klient?

 Audytor zostaje przeszkolony i dokładnie wie, jak ma się zachowywać oraz na co zwracać uwagę

 Tajny klient obserwuje placówkę pod kątem określonych kryteriów

 Badacz aktywnie współpracuje z pracownikiem, ale daje mu także szansę wykazania się inicjatywą i zaangażowaniem

 Wyniki wizyty zostają zapisane w standaryzowanym kwestionariuszu, są łatwo mierzalne i dają się porównywać.

Nasza oferta.

W naszej firmie cenimy indywidualne podejście do każdego klienta, więc każdy potencjalny zleceniodawca otrzyma od nas specjalnie dla niego skrojoną ofertę usługi "Tajny Klient".

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu:

Krzysztof Sikora

tel.:792 355 446

e-mail: k.sikora@tajny-klient.com

 

Otrzymanie oferty nie jest w żadnym stopniu zoobowiązujące, zapraszamy do kontaktu, koordynator przyjedzie do Państwa na krótką, niezobowiązującą rozmowę i przedstawi każdy szczegół. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy!

 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

 • tajny
 • klient
 • tajemniczy
 • secret
 • client
 • mystery
 • shopping
 • shopper
 • marketing
 • badanie
 • obsługa
 • klienta