KATEGORIE

Angielski dla dzieci - Warszawa Wola, masaż leczniczy, terapia manualna, ćwiczenia

Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju powstała z pasji tworzenia, stanowienia o sobie i dawania drugiemu tego co w nas najlepsze.
W naszym Centrum na Woli nauczamy dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron oraz udostępniamy przestrzeń, w której łączymy elementy zabawy i psychomotoryki, gdzie maluch poprzez zabawę skoryguje wady postawy oraz poprawi ogólną sprawność ruchową.
Dla rodziców stworzyliśmy program "SOS dla dorosłych". Oferujemy w nim masaże, ćwiczenia, terapię manualną oraz konsultacje z najlepszymi fizjoterapeutami. Zabiegi odbywają się w wygodnych dla Państwa porach, na najwyższej jakości sprzęcie, w miłym otoczeniu.
Jesteśmy autoryzowanym Centrum Helen Doron na Woli. Na terenie Polski znajduje się obecnie ponad 160 szkół Helen Doron, gdzie uczy się ponad 26 000 maluchów.
Język angielski dla dzieci metodą Helen Doron to unikatowa metoda stworzona z myślą o dzieciach zaczynając już od 3 miesiąca aż do 14 lat. Metoda Helen Doron to wykorzystanie umiejętności każdego dziecka do nauki języka, która pozwala na jego naukę szybciej i łatwiej niż osobom dorosłym. Metoda opiera się na naturalnym sposobie, w jaki dziecko uczy się języka ojczystego wykorzystując ten mechanizm do nauki obcych języków. Uczenie odbywa się poprzez zabawę. Priorytetowe jest to, aby pociechy miały największą przyjemność z zajęć. Dzięki temu wzmacnia się wewnętrzną motywację dzieci, które przychodzą na zajęcia dlatego, że chcą, a nie z uwagi, że muszą.
Do każdego kursu pociechy mają zestaw czterech kolorowych książeczek oraz czterech płyt CD, zawierających dialogi i piosenki do słuchania, ulotki ze wskazówkami dla rodziców oraz kolorową teczkę.
Poza aspektem skutecznej nauki języka obcego podkreślenia wymaga fakt, że pociechy uczęszczające na lekcje Helen Doron, dzięki niestandardowym zajęciom, są bardziej rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Warszawa