KATEGORIE

Apteka Internetowa AptekaOTC.pl

AptekaOTC.pl to strona, na której pacjent może nabyć leki bez recepty czyli leki OTC, kosmetyki, suplementy diety na odchudzanie, preparaty na potencję dla mężczyzn w dobrej cenie, leki przeciwbólowe, na żylaki, ciśnieniomierze i termometry. Za zakupione leki można płacić przelewem, za zaliczeniem pocztowym, poprzez przelewy24 i PayPal. To, co nas wyróżnia od innych aptek i czyni oryginalnymi to możliwość zamieszczanie opinii przez pacjentów, posiadamy także własny blog o zdrowiu oraz stronę z wiadomościami o nowościach w lekach bez recepty OTC. Najszybsza dostawa – Warszawa i okolice.
Na naszym blogu piszemy o problemach zdrowotnych, jak sobie z nimi radzić, o diecie i o tym jak żyć zdrowo i zapobiegać problemom zdrowotnym. Opisujemy problemy zdrowotne i sposoby radzenia sobie z nimi. Piszemy o lekach, suplementach diety i kosmetykach. Dużą część blogu poświęcamy także chorobom skóry. Inne tematy dotyczą problemów z układem pokarmowym, przeziębień i grypy. Na blogu pisze obecnie trzech autorów - specjalistów w swoich dziedzinach. Zapraszamy do czytania i komentowania.
Prowadzimy akcję informacyjną „pigułki to nie cukierki” mającą na celu informowanie o działaniach niepożądanych leków bez recepty.
Posiadamy obecnie ponad 60 tys. unikalnych użytkowników  odwiedzających miesięcznie naszą stronę główną. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej apteki internetowej.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: