KATEGORIE

Atrakcyjne Projekty Graficzne & Fotografia

Projektowanie – moja pasja

Grafika komputerowa to moja pasja. Robię to co lubię, dlatego projektowanie daje mi wiele radości, i uczucie samorealizacji. Każdy projekt wykonuję dając z siebie 100%

Kreatywnie

Kreatywność to moje drugie imię. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, tak więc każdy projekt graficzny jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Staram się projektować nowocześnie, elegancko. Wiem, że zadowolony klient to najlepsza reklama.

Projektowanie graficzne

Dostarczam wiele projektów - projekty reklam, logotypów, banerów, billboardów, projekty plakatów, nadruków, papierów firmowych, naszywek, naklejek, layoutów, folderów, katalogów, broszur, ulotek. Wykonuje je z artystycznym wyczuciem. Lubię tworzyć estetyczne projekty. Przynosi mi to duże zadowolenie i daje poczucie samorealizacji.
Oferuję również retusz fotografii, czyli usuwanie niedoskonałości cery, poprawne kadrowanie, korekcja balansu bieli itp.
Fotografia jest dla mnie tak samo ważna co projektowanie graficzne – podczas sesji zdjęciowej, a później podczas obróbki fotografii, mogę kreować i tworzyć własną rzeczywistość i przedstawić ją na własny sposób.
Wkładam w to swoje serce, dlatego moje projekty graficzne oraz fotografia jest inna, niż cała reszta.

 

Zapraszam na moje Portfolio.
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: