KATEGORIE

Automapa online - licencja, subskrypcja, upgrade

 Strona, na której przedłużysz licencję na oprogramowanie nawigacyjne automapa przez internet. Możesz też sprawdzić do kiedy jest ważna twoja subskrypcja twojej automapy i jak długo twoja mapa będzie automatycznie aktualizowana. Wystarczy podać numer licencji i adres email na który zarejestrowałeś mapy. W ciągu kilku minut dowiesz się, kiedy wygasa ważność twojej subskrypcji i dostaniesz możliwość ustawienia automatycznego przypomnienia.

Na stronie możesz także przeprowadzić upgrade - czyli zamówić automatyczna (nie nie musisz robić, wszystko stanie się samo!) zmianę automapy polska na wersję europa. Strona prowadzona jest przez oficjalnego partnera handlowego, więc wszystkie operacje wykonywane są na serwerze producenta - masz więc pewność że zakupiona odnowiona licencja jest w pełni legalna a twoja subskrypcja i upgrade będa działać w pełni sprawnie. Oszczędzasz czas i pieniądze - teraz możesz zrobić wszystko przez stronę Licencja automapa nie wychodząc nawet z domu.

 

A kupując w pakiecie odnowienie subskrypcji i upgrade automapy dostaniesz atrakcyjną zniżkę. Dzięki mechanzimowi aktualizacji i odnawiania licencji nie musisz kupować co roku nowych map nawigacyjnych do twojego gps w samochodzie. Na dodatek nowa automapa wprowadza kilka przydatnych udogodnień jak na przykład informacje o korkach i wyznaczanie najszybszej trasy.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • automapa
  • automapa licencja
  • automapa upgrade
  • automapa subskrypcja