KATEGORIE

automaty do lodów

Istnieje wiele elementów, mających kluczowa znaczenie podczas zakupu takiego urządzenia, jednak najczęściej dostrzegamy to dopiero podczas eksploatacji. Często bywa tak, że zbyt pochopna decyzja o zakupie automatu przysparza nam niepotrzebnych kosztów, których można było uniknąć poświęcając więcej uwagi podczas zakupu.

W związku z rozwojem gałęzi produkcji w kraju powstaje coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się składaniem automatów do lodów. Ponieważ wybór spośród oferowanych produktów staje się coraz większy, należy się zastanowić jakimi czynnikami należy się kierować podczas wyboru maszyny do kręcenia lodów.

Gwarancja na automat do lodów jest jednym z zasadniczych czynników na które należy zwrócić uwagę. Długość gwarancji jest uzależniona od producenta i czasami konkretnego modelu. Oprócz samego terminu ważności gwarancji na maszynę do kręcenia lodów, ważny jest także jej zakres. Nie dajmy się nabrać i zapoznajmy się z warunkami gwarancji, jakie trzeba spełnić, aby gwarancja nie przepadła.

Nawet najdoskonalsze automaty do lodów mają czasem prawo do drobnych usterek. Ponieważ maszyny do lodów to przeważnie maszyny o sporych gabarytach ważna jest odległość naszych punktów gastronomicznych od najbliższego serwisu, w którym możemy naprawić usterki.

Niezwykle ważnym czynnikiem, szczególnie podczas długiej i intensywnej eksploatacji jest jakość wykonania takiej maszyny do lodów. Tworzywa zastosowane podczas produkcji automatu, powinny być najlepszej jakości. Pseudo oszczędności wynikające z kupna nieco tańszej, ale również wykonanej z niższej jakości materiałów maszyny, bardzo szybko mogą przerodzić się w koszty. Nawet jeśli wszystkie naprawy zostaną przeprowadzone w okresie trwania gwarancji, to należy pamiętać o kosztach związanych z utratą klientów.

Ilość smaków kręconych lodów jest bardzo ważna. Im większa możliwość dostępnych kombinacji tym bogatsza będzie nasza oferta, a tym samym dokładniej będziemy mogli zaspokoić potrzeby naszych klientów i trafimy do większej liczby amatorów lodów.

Przy wyborze naszego urządzenia, mającej obsługiwać naszą lodziarnie, kawiarnie itp. należy również pamiętać, że nie musimy koniecznie decydować się na nowe urządzenia. Niektóre firmy oferują także używane automaty. Automaty takie są przeważnie po dokładnym przeglądzie i renowacji. To że są to maszyny używane wcale nie oznacza że muszą być mniej efektywne . Dobre maszyny mogą nam służyć jeszcze przez wiele sezonów, a ich cena jest zdecydowanie niższa od zakupu nowej maszyny.

Firma SACHART zajmuje się sprzedażą, produkcją i serwisem automatów do lodów kręconych. Produkowane maszyny do lodów składane są ręcznie z zachowaniem największej dbałości o każdy szczegół. Poza produkcją nowych maszyn firma SACHART zajmuje się również serwisem używanych automatów do lodów. Przygotowujemy używane maszyny do dalszej eksploatacji, a także prowadzimy serwis wszystkich maszyn do lodów pochodzących od najróżniejszych producentów.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • automaty do lodów
  • maszyny do lodów
  • maszyny do lodów świderków
  • produkcja automatów do lodów
  • serwis maszyn do lodów

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Baranów Sandomierski