KATEGORIE

Automaty do nietypowych palet

Maszyny służą do produkcji standardowych jak i specjalnych palet. Przy użyciu automatów możliwe jest zbicie palet: 4-wejściowych, 2-wejściowych, skrzyń, CP(Chemistry Pallets), EUR i EUR podobnych, pozostałych niestandardowych. Do produkcji nie potrzeba żadnych form, przestawianie wymiarów zajmuje zaledwie kilka minut.

PRODUKUJESZ NIETYPOWE PALETY? MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ
Oferujemy innowacyjne systemy do produkcji nietypowych palet, przystosowujące się zbijarki oparte na hydraulicznej technice zbijania oraz specjalnie zaprogramowanym komputerom pozwalającym zmniejszyć do minimum czas ich przestawiania. Wymagania klienta i elastyczność to słowa kluczowe w naszej firmie.

NAJBARDZIEJ ELASTYCZNE zbijarki do palet NA RYNKU:
Olbrzymia elastyczność automatów IMH opiera się na:
- łatwością zmian między różnymi typami palet
- łatwym systemie sterowania
- rozwiązaniom dostosowanym do potrzeb klienta
- indywidualnym hydraulicznym systemie wbijania gwoździ
- ergonomicznym rozmieszczeniu maszyn na hali
- różnorodnych sposobach łączenia (gwoździe, kleje, wkręty, drewniane kołki)

SZYBKI SERWIS
Zajmujemy się bezpłatnym serwisem oraz pomocą podczas gwarancji. Zanim maszyny zostaną uruchomione nowi operatorzy zostają przeszkoleni do ich obsługi.
Jesteśmy sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą w Polsce, której głównym celem jest dostarczanie klientom innowacyjnej technologii do produkcji opakowań drewnianych.

Zadaniem MdP Serwis jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Potrafimy precyzyjnie przystosować nowe metody produkcji palet do potrzeb i celów stawianych przez współpracujące z nami firmy. Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dotyczącą funkcjonowania firm. Działamy szybko i elastycznie.

Maszyny wykonane są modułowo. Nie wymagany jest zakup kompletnej linii, aby uzyskać zalety z produkcji. Każdy z automatów może wykonywać prace zarówno samodzielnie jak i w linii produkcyjnej. Maszyny można rozmieścić według własnego pomysłu i wraz z upływem czasu modernizować przedsiębiorstwo w nowe moduły, tworząc linie do niestandardowego wyrobu palet.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • maszyny do palet
  • maszyny
  • palety
  • zbijarki
  • automaty
  • zbijarki do palet
  • automaty do palet
  • produkcja palet
  • maszyny do produkcji palet