KATEGORIE

Bergone Centrum Budowlane

BERGONE CENTRUM BUDOWLANE powstało, aby zapewnić Klientom to, czego naszym zdaniem na rynku brakuje najbardziej. Profesjonalną obsługę połączoną z nietuzinkową atmosferą. Chcemy, aby budowa domu, z naszą skromną pomocą, nie była pasmem problemów, ale stała się procesem, przez który można przejść szybko i bez potknięć.
Dysponujemy szerokim asortymentem atestowanych materiałów budowlanych. Naszymi dostawcami są uznani producenci z kraju i zagranicy. Trzon firmy stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeni w branży, gotowi do rozwiązywania problemów i odpowiedzi na trudne pytania. Posiadamy własny transport z możliwością rozładunku na placu budowy. Współpracują z nami duże firmy wykonawcze i deweloperzy

Nasza hurtownia dostarczy kompleksowych rozwiązań dla Twojego biznesu. Doskonale wiemy jak ważna jest szybkość i precyzja działania. Jakość rozumiemy jako coś więcej niż oferowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych. Nasi doradcy to profesjonaliści, nie wahaj się korzystać z ich wiedzy.

Szczegółowa oferta firmy
*Bramy, stolarka, ościeżnice
parapety zewnętrzne, wewnętrzne Legutko
ościeżnice stalowe Zakpol
bramy garażowe, przemysłowe, drzwi stalowe Hormann
drzwi, okna drewniane Pol-Skone

*Chemia budowlana
cement Cemex
systemy dociepleń Termo Organika
tynki, zaprawy wylewki, systemy dociepleń Izolbet
tynki, zaprawy, wylewki, systemy dociepleń Kreisel
tynki zaprawy, wylewki, systemy dociepleń Weber
wapno Trzuskawica

*Hydroizolacje
izolacje fundamentów, basenów, tarasów Bot Ament
izolacje pionowe i poziome Izolbet
papy Icopal
papy Izobud
papy Lemar
papy Tamizo

*Okna dachowe

*System Platinum Termo Organika
przedstawiamy Państwy kompletny, markowy system ociepleń Platinum. Pod tą nazwą kryją się materiały gwarantujące profesjonalne ocieplenie budynku kleje, tynki, zaprawy, grunty, siatko oraz farby. Nasza propozycja to nie tylko gwarancja łatwego i szybkiego montażu, a tym samym łatwość wykonania ocieplenia. To przede wszystkim system z zastosowaniem produktów izolacyjnych, które gwarantują uzyskanie oszczędności.
Marki/specjalizacja
Kostka brukowa, wyroby betonowe AWBUD

Jesteśmy składem fabrycznym firmy AWBUD. Posiadamy w sprzedaży pełny asortyment wyrobów począwszy od serii przemysłowej poprzez serię standard, serwię exclusive, aż po galanterię ogrodową. Na scenę przemysłowa składają się kostki behaton, Holland, uni stone.
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • hurtownie budowlane Kraków
  • składy budowlane Kraków