KATEGORIE

Biuro Rachunkowe REGENT Gliwice

Oferta Gliwickego Biura Rachunkowego REGENT skierowana jest zarówno do potencjalnych klientów z województwa śląskiego, jak i do pozostałych firm zainteresowanych obsługą zdalną w ramach tzw. e-księgowości.

Zapewniamy obsługę księgową zarówno klientów prowadzących działalność usługową, jak i produkcyjną w ramach spółek lub jednoosobowych działalności gospodarczych.

Oferujemy następujące usługi księgowe: prowadzenie pełnej księgowości, podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencja VAT, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, sprawozdania finansowe i roczne zeznania podatkowe, opracowanie zasad rachunkowości i planu kont.

Tworzymy również raporty, sprawozdania i analizy: sprawozdania dla GUS i NBP, deklaracje INTRASTAT, wnioski kredytowe, raporty indywidualne

W ramach usługi prowadzenia kadr i płac sporządzamy listy płac oraz tworzymy i aktualizujemy kartoteki pracownicze.

Zapewniamy również pełną obsługę wymiany informacji z ZUS.

Reprezentowanie podatnika:

Prowadzimy również e-usługi. W takim przypadku klienci komunikują się z nami drogą elektroniczną przez e-mail i Dropbox. Niezbędna wymiana dokumentów papierowych następuje raz w miesiącu za pośrednictwem kuriera, którego cena jest wliczona w cenę usługi.

Zawsze używamy wyłącznie aktualnych wersji sprawdzonego oprogramowania finansowo-księgowego. Najczęściej wykorzystujemy program Symfonia firmy Sage oraz Opt!ma firmy COMARCH.

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Gliwice