KATEGORIE

Ca va

Ca va to miejsce, w którym mówimy więcej po francusku i angielsku, niż po polsku. Tu języki nie są obce, są kolejnym sposobem na wyrażenie siebie. Nim się zorientujesz, zaczniesz też mówić!
Ca va to niestandardowe miejsce do nauki języków, przyjazne dzieciom i rodzicom. Uczymy języków każdego i w każdym wieku – maluchów, którzy dopiero zaczynają mówić i dorosłych, którzy mimo nauki, boją się mówić. Sposób nauczania dopasowujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb i zainteresowań każdego. Nasze zajęcia są wyjątkowo ciekawe i multimedialne. W Ca va, les p’tits! dzieci uczą się języka w trakcie zajęć plastycznych, technicznych, muzycznych, poprzez zabawę i taniec. Rodzice mogą spokojnie skoncentrować się na nauce, podczas gdy my zaopiekujemy się dziećmi! Przyszłe i obecne mamy spotykają się tu aby się uczyć języka i porozmawiać przy kawie, czy też poczytać książkę z naszej biblioteki obcojęzycznej.
Najlepiej jest uczyć się języków sytuacyjnie, w rozmowach, śpiewając piosenki, czytając książki i w Ca va tak właśnie go nauczamy. Tu język, mówiony przez native speaker-ów cię otacza ciągle i nie spostrzeżesz się, a zaczniesz rozumieć i mówić płynnie!

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Warszawa