KATEGORIE

Ceramika Bolesławiec

Ceramika WIZA to firma zajmująca się ręcznym wyrobem ozdób ceramicznych. Ceramika Bolesławiec WIZA jest sklepem fabrycznym, produkującym bardzo bogaty asortyment. Wszystkie nasze wyroby sa ręcznie malowane i zdobione tradycyjnymi metodami przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Naszą ofertę głównie kierujemy do takich krajów jak: Polska, USA, Włochy, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Kanada Ceramika z Bolesławca to zakład nawiązujący do najlepszych tradycji rzemiosła artystycznego.

Wytwarzamy tradycyjną Ceramikę z lokalnie wydobywanych glin, nadajemy kształt we własnych formach ceramicznych, dekorujemy rozmaitymi technikami szkliwimy co czyni ją niepowtarzalną.
Nasze produkty charakteryzuja się bogatym kształtem jak i zdobnictwem. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno ceramikę użytkową jak filiżanki ,półmiski, miski oraz i wiele innych elementów dekoracyjnych.

CERAMIKA Wiza jest producentem i eksporterem ceramiki. Prowadzimy własną rodzinną Firmę Ceramiczną na terenach Bolesławca - miasta z którego pochodzi Ceramika Bolesławiecka.
Bogaty asortyment form sprawia, że naczynia doskonale komponują się w odmiennych wnętrzach i umożliwiają użycie rozmaitych dodatków dekoracyjnych. Służymy poradą w zakresie wykończenia wnętrz i aranżacji przedmiotów ceramicznych takich jak mozaiki, rzeźby etc.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźc zestawy śniadaniowe, obiadowe, komplety do kawy, herbaty jak i wiele innych ozdobnych wyrobów ceramicznych.Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, oraz przyjmujemy zamówienia specjalne i okolicznościowe. Ceramika Bolesławiecka to świetny pomysł na prezent oraz dekorację domu. Produkty ceramiczne wypalamy w wysokiej temperaturze dochodzącej do 1250°C dzięki czemu są termoodporne i nadają się do kuchenek mikrofalowych, oraz można je myć w zmywarkach.

Nasze produkty ceramiczne sprawdzą się zwłaszcza w lokalach gastronomicznych takich jak: karczmy, gościńce, zajazdy, ponieważ doskonale pasują do klimatu właśnie takich miejsc. Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych odbiorców i długoterminowa współpraca. Istniejemy na rynku handlu ceramiką od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie w produkcji i eksporcie. Wykonujemy również zamówienia krajowe. Zapraszamy do obejrzenia w naszym sklepie naszych wzorów dekoracji i kształtów naszych wyrobów na tej stronie. Znajdziesz tu szeroki wybór talerzy, półmisków, salaterek, pater, dzbanków, miseczek, kubków, filiżanek. Najlepsza ceramika pochodzi właśnie z Bolesławca.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • Ceramika Bolesławiec
  • Ceramika Bolesławiecka
  • ceramika
  • Bolesławiec
  • Bolesławiecka

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Bolesławiec