KATEGORIE

Curtain poles

 Firma Poledeko Curtain Poles zajmuje się handlem wielu rodzajów karniszy. Zakres usług obejmuje doradztwo z zakresu doboru idealnych karniszy do Twojego mieszkania z gwarancją fachowego wykonania wraz z dostawą do domu.

W szerokiej ofercie firmy znajduje się różnorodna gama kolorów, rozmiarów i stylów, bardzo dobrej jakości. karnisze mosiężne, antyczne, jak i nowoczesne, wszystkie wykonane z ocynkowanego i lakierowanego metalu. Wchodząc na stronę www.poldeko.com możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji, teraz cena za podwójny karnisz zaczyna się już od 69,99£. Firma znajduje się na terenie Wielkiej Brytanii. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą POLEDEKO wystarczy, ze w wyszukiwarce wpiszesz curtain poles.

Firma oferuje karnisze o różnych długościach, także na zamówienie indywidualne klienta. Nasze karnisze zachwycą Cię dobrym wykonaniem, świetnym designem oraz satysfakcjonującą ceną. Firma działa od wielu lat i cieszy się rzeszą zadowolonych klientów. Jeśli chcesz do nich dołączyć zajrzyj do naszego sklepu internetowego.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • karnisze