KATEGORIE

Ecology Dominik Smogulski

Uważamy, że jakość wody to podstawa!

 

Jakie filtry wybralibyśmy do naszych domów, gdybyśmy mieli wybrać je dziś? Który system uzdatniania wody zainstalowalibyśmy we własnej firmie produkcyjnej? W doborze filtrów, systemów uzdatniania i dystrybutorów dla naszych Klientów nie ma kompromisów – kierujemy się tu dokładnie taką samą starannością i precyzją, jaką wykazalibyśmy szukając rozwiązań dla siebie.

 

Urządzenia dla odbiorców z całej Polski dostarczamy od 2000 roku. W tym czasie zyskaliśmy zaufanie odbiorców prywatnych, którzy szukali wysokiej jakości filtrów wody do swoich domów. Nawiązaliśmy także współpracę z firmami, głównie z branży przemysłowej i gastronomicznej, spełniając ich oczekiwania w zakresie profesjonalnych rozwiązań uzdatniania i oczyszczania wody. Do biur i instytucji dostarczamy ponadto dystrybutory.

 

Dzięki własnemu serwisowi urządzeń, zapewniamy pełną obsługę posprzedażową w zakresie konserwacji i okresowych przeglądów u nas filtrów.
 

Lepsza jakość życia dla Twojej rodziny

 

Najprawdopodobniej nie wiesz jeszcze, jakiego typu filtra potrzebujesz. Postaramy Ci pomóc na podstawie analizy Twoich potrzeb.

 

Jeśli potrzebujesz niemal idealnej czystej „kranówki” do celów spożywczych zaproponujemy Ci filtr działający w oparciu o zjawisko odwróconej osmozy. Urządzenie to zapewnia najwyższy poziom eliminacji zanieczyszczeń spośród wszystkich typów filtrów dostępnych na naszym rynku. Takie urządzenie montowane jest w szafce pod zlewozmywakiem i posiada dodatkowy kran do wody uzdatnionej.

W wielu regionach kraju występuje problem z twardą wodą. Obecne w niej związki chemiczne powodują, że na ściankach rur wodociągowych i urządzeń sanitarnych osadza się warstwa kamienia, która utrudnia przepływ wody i wygląda bardzo nieestetycznie – szczególnie na odkrytych, gładkich powierzchniach, takich jak kabina prysznicowa, toaleta, krany. W takim przypadku optymalnym rozwiązaniem okazują się filtry zmiękczające wodę.

Trzeci typ filtrów polecamy klientom, którzy pobierają wodę z własnego ujęcia wodnego (studni). Niestety, często jest ona zanieczyszczona żelazem, manganem, siarkowodorem i amoniakiem, które osadzają się w rurach sprawiając, że woda ma nieprzyjemny, metaliczny zapach i smak. Utrudniają także przepływ wody w instalacji wodnej i urządzeniach sanitarnych powodując czarne i brązowe zacieki. Zjawiskom tym można jednak przeciwdziałać dzięki specjalnym stacjom odżelaziającym i odmanganiającym wodę. Tego typu systemy, można dodatkowo wyposażyć w lampy UV, które zabijają bakterie.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • filtry do wody
  • odwrócona osmoza
  • filtry
  • stacje uzdatniania
  • filtry do wody ostrów
  • filtry do wody kalisz
  • filtry do wody krotoszyn