KATEGORIE

Fleet - wszystko o zarządzaniu flotą

 Magazyn Fleet - miesięcznik i portal dla osób związanych z rynkiem flotowym. Strategiczny magazyn i portal o zarządzaniu flotą samochodową, bezpieczeństwie drogowym, paliwie i kartach paliwowych i funkcjonowaniu samochodu w przedsiębiorstwie. Przeznaczony dla fleet managerów oraz usługodawców i przedsiębiorstw flotowych i z sektora automotive.
Fleet to także projekt informacyjno-edukacyjny Fleet Meetings, który ma na celu gromadzenie i rozpowszechnianie wiedzy o wiodących praktykach zarządzania flotą pojazdów, organizacja szkoleń i konferencji flotowych oraz pomoc menadżerom w podejmowaniu właściwych decyzji.
Magazyn Fleet dociera bezpośrednio do osób decyzyjnych we flotach w przedsiębiorstwach i całego sektora automotive.
Jesteśmy innowacyjnym magazynem o ludziach i dla ludzi. Zarówno dla menadżerów flot, jak i dostawców usług. Magazyn Fleet wyróżnia otwartość – chcemy go tworzyć wraz z najlepszymi specjalistami z polskimi i zagranicznymi, poruszać wszelkie kwestie, nawet te kontrowersyjne, związane z zarządzaniem flotą pojazdów. Dlatego współpracujemy ściśle min. z: Polskim Stowarzyszeniem Motorowym, Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych, Partnerstwem dla Bezpieczeństwa Drogowego i KERALLA RESEARCH Instytutem Badań i Rozwiązań B2B.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • zarządzanie flotą
  • zarządzanie flotą samochodową
  • flota samochodowa