KATEGORIE

Fotografia reklamowa, zdjęcia odzieży

Studio fotografii reklamowej ze specjalizacją w fotografii odzieży.

Wykonujemy zdjęcia dla firm, producentów, sklepów internetowych i działów marketingu i Public Relations. Zajmujemy się fotografią reklamową ze szczególnym uwzględnieniem fotografii produktowej. Naszą specjalnością jest fotografia odzieży. Pełen zakres naszej działalności to:

Fotografia odzieży

Najwięcej tematów realizujemy w fotografii odzieży, co daje nam duży zakres doświadczenia, w tej trudnej działce fotografii. Zdjęcia odzieży to temat specjalistyczny, którego nie może wykonać nieprzygotowany fotograf. Zdjęcia ubrań wymagają wiedzy na temat specjalistycznego oświetlenia, które różni się np. od oświetlenia fotografii portretowej.

Wykonujemy kilka rodzajów fotografii ubrań (spis poniżej), z pośród których pomagamy wybrać optymalne do potrzeb i budżetu klienta rozwiązanie.

Rodzaje fotografii odzieży w naszej ofercie:

Ponadto zajmujemy się też fotografowaniem innych produktów. Wykonujemy packshoty na białym tle, aranżacje produktowe i fotografie reklamowe, na których produkty są prezentowane przez ludzi.

Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z naszym portfolio i szczegółową ofertą fotografii reklamowej i zdjęć biznesowych.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: