KATEGORIE

Fotoksiążka z Cotofoto.pl

Portal internetowy cotofoto.pl zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości fotoksiążek, fotokalendrzy, odbitek i innych fotoproduktów. Fotoksiążka to niezwykle modny pomysł na oryginalny prezent, praktycznie na każdą okazję. Może być pamiątką z chrzcin, komunii czy wesela, prezent z okazji rocznicy ślubu, pamiątka z letniej lub zimowej wyprawy.

Pokaż swojej rodzinie jak dorasta Twoje ukochane dziecko, jak zmienia się z każdym rokiem. Każda babcia ucieszy się z takiego prezentu!

Fotoksiążka może stać się portfolio dla modelek, dla fotografów i artystów grafików, którzy w profesjonalnej formie mogą zaprezentować swoje dokonania.

Całość bardzo elegancka w formacie A4 pion, A4 poziom czy 30x30cm.

Fotoksiążkę możesz ubarwić korzystając z teł, ramek, klipartów. Istnieje możliwość dodania dowolnej liczby zdjęć na stronie , tekstów oraz możliwość ustawienia zdjęcia jako tło.

Najwyższej jakości papier oraz sztywna, laminowana okładka zapewnią Twojemu dziełu trwałość na długie lata. Będzie to wspaniała pamiątka dla całej rodziny.

Podaruj fotoksiążkę personalizowaną zdjęciami i tekstem, czy nawet anegdotami komuś na kim bardzo Ci zależy. Zaprojektuj fotoksiążkę on-line i zobacz jakie to proste.

Wejdź na stronę www.uwolnijkolory.pl/fotoksiazka, wybierz ulubiony szablon, następnie format i przejdź do projektowania. Wstaw zdjęcia, opisy, ramki, kliparty, tła. Stwórz wyjątkowy projekt na wyjątkową okazję. Opowiedz swoją historię i podziel się nią z bliskimi.

SŁOWA KLUCZOWE: