KATEGORIE

GoHot.pl

Od 14 lutego na polskim rynku funkcjonowanie rozpoczął portal turystyczny GoHot.pl. Jest to profilowane biuro podróży on-line dla społeczności LGBT. Środowisko LGBT jest wymagające i dlatego oferta biura jest precyzyjnie dobrana. Bogata jest ona w wycieczki do miejsc z oznaczeniem gayfriendly, co pozwala uniknąć krępujących pytań podczas wypoczynku.
Strona internetowa GoHot.pl jest w ciągłej rozbudowie, aby pełnić również funkcję nowoczesnej platformy komunikacyjnej. Będzie to pierwsze w Polsce i jedno z nielicznych w Europie biuro turystyczne on-line z modułem społecznościowym. Już teraz dzięki zakładce KtoJedzie, można poszukać partnera i umówić się na wspólną wycieczkę. Pełny zakres możliwości poznamy już wkrótce. Dodatkowo portal oferuje LiveChat, który łączy nas z konsultantem. Można w ten sposób w łatwy sposób uzyskać informację na temat oferty, a także osobą nieśmiałym zapewni anonimowość i większy komfort niż podczas rozmowy telefonicznej.
Serwis turystyczny GoHot.pl należy do firmy Other Way Travel sp. z o.o. i jest częścią funduszu notowanego na giełdzie NewConnect IQ Partners S.A. Profil portalu GoHot.pl można znaleźć na facebook.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: