KATEGORIE

Grafika komputerowa i grafik kreatywny Daniel Nalepka projektujący strony www

 

Grafik komputerowy, którego pasją jest poligrafia i zagadnienia związane z DTP, projektujący strony internetowe, przygotowuje szatę graficzną dla sklepów internetowych, opracowuje projekty okładek książek, składa czasopisma i foldery, prezentuje swoje prace na swojej stronie internetowej w postaci interaktywnego portfolio projektów graficznych.


Zawodowy projektant graficzny stawiający niegdyś swoje pierwsze kroki zawodowe w profesjonalnej, wysokonakładowej drukarni offsetowej, podejmie się profesjonalnego opracowania, zaprojektowania, składu DTP i wydruku niemal dowolnej publikacji, od prosej wizytówki, po wielostronicowy folder/ofertę, na książce skończywszy. Doskonała organizacja pracy, znajomość procesów prepress, press i postpress, oraz duże, praktyczne doświadczenie w zawodzie grafika DTP pozwalają mu podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Powyższe znajdują swoje odbicie w dotychczas zrealizowanych projektach graficznych składających się na jego portfolio.

 

To także profesjonalny webdesigner zajmujący się przygotowywaniem zaawansowanych graficznie serwisów internetowych, doskonale zorientowany nie tylko w trendach graficznych ale i w zagadnieniach technicznych związanych z projektowaniem stron co niezwykle ułatwia mu komunikację z programistami i webmasterami. Dzięki temu może współpracować z zawodowcami, wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie, którzy odpowiedzialni są za kod stron i aplikacji internetowych. Aktualnie współpracuje owocnie z kilkoma agencjami interaktywnymi oraz ze zdolnymi, niezależnymi programistami, tworząc ciekawe, oryginalne i zapadające w pamięć projekty.

Dzięki pracy w agencji reklamowej oraz firmie produkującej nośniki reklamy nabył doświadczenie i praktyczną wiedzę niezbędną do współpracy w zakresie realizowania zagadnień z zakresu reklamy wizualnej. Orientuje się bardzo dobrze w kwestiach związanych z drukiem wielkoformatowym, realizacją reklamy świetlnej, owijaniem pojazdów wielobarwną reklamą drukowaną na specjalnych foliach, z metodami aplikacji wyżej wymienionych dzięki czemu może tworzyć przemyślane pod kątem montażu projekty graficzne możliwe do natychmiastowego wdrożenia.

 

 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: