KATEGORIE

Health Resort Medical&SPA **** Ostsee, Polen

Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu

Ośrodek położony jest w Polsce na Pomorzu środkowym – jednym z najczystszych regionów naszego kraju.
      Na terenie obiektu o powierzchni 12 ha – w tropikalnej scenerii palm i bananowców, posiadamy zewnętrzny Aquapark z podgrzewana wodą – wykonany w technologii basenów ze stali nierdzewnej ,podobnie jak Tropical Islands pod Berlinem, który z powodzeniem od dwóch lat promuje wypoczynek nad polskim Bałtykiem, gdzie można wygrzewać się w ciepłych falach od kwietnia do października , wypoczywać i korzystać ze słońca na leżakach plażowych.


Aquapark Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu jest obiektem znajdującym się w unikalnym pod względem zdrowotnym i wypoczynkowym miejscu w Polsce – na Pomorzu środkowym , 100 km na wschód od Kołobrzegu, 150 km od najbliższego portu lotniczego w Gdańsku , 200 km od lotniska Szczecin-Goleniów, 350 km od lotniska w Berlinie, z dala od wielkich aglomeracji miejskich. W dodatku bory sosnowe otaczające Jarosławiec zapewniają powietrze przesycone jodem o najwyższej klasie czystości.

Obiekt położony jest wśród bujnej naturalnej roślinności, 350 m od najpiękniejszej polskiej plaży, kuszącej niezapomnianymi widokami szczególnie o zachodzie słońca. Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących obszernie pojętego leczenia i wypoczynku, na najwyższym światowym poziomie. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób w wieku: 40+,50+, 60+.

-7 i 14-dniowe turnusy zdrowotne, rehabilitacyjne

-Pobyty SPA & WELLNESS

-Szkolenia, konferencje

-Spotkania integracyjne

-Pikniki firmowe

-Wesela, przyjęcia okolicznościowe


Z dala od życia w nieustannym pośpiechu jest miejsce, gdzie łagodne fale otulają białe, piaszczyste plaże, a bory sosnowe rozciągają się tak daleko, aż wzrok nie sięga. To egzotyczne miejsce znajduje się w Jarosławcu.

Kompleks posiada ponad 400 nowoczesnych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym i jest doskonałą propozycją dla każdego, bez względu na wiek i stan cywilny!

Idealny dla rodzin z dziećmi, osób starszych, przyjaciół i singli!

 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • SPA
  • Bałtyk
  • sanatorium

Health Resort Medical&SPA **** Ostsee, Polen - Galeria zdjęć

Panorama Morska w Jarosławcu <br />
<br />
www.panorama-morska.pl

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Sławno