KATEGORIE

IDENTITY to zespół konsultantów i projektantów zajmujących się projektowaniem wizerunku firm. Efektem naszych prac są księgi marki.

IDENTITY to zespół konsultantów i projektantów zajmujących się projektowaniem wizerunku firm. Efektem naszych prac są księgi marki. Realizujemy projekty Corprate Identity które mają na celu budowanie wizerunku firmy, lansowanie firmy w otoczeniu rynkowym i budowanie wysokiej świadomości marki. Projekty opierają się o ideę pozycjonowania i wyróżniania marki na rynku.
Celem działań IDENTITY jest skuteczne wdrożenie nowego programu identyfikacji wizualnej firmy. W tym celu realizujemy następujące działania:
·Opracowujemy manual zarządzania wizerunkiem.
·Opracowujemy szczegółowa dokumentacje łącznie z procedurami produkcyjnymi dla takich kluczowych elementów jak: druki firmowe, oznakowanie, pojazdy, opakowanie, reklama.
·Informujemy kluczowych odbiorców o zmianie systemu identyfikacji wizualnej oraz wspomaga inicjatywy klienta dotyczącej ulotek, video, komunikacji multimedialnej, seminariów i szkoleń.
Ostatecznym efektem opracowania systemu identyfikacji wizualnej jest podręcznik zarządzania marka w obszarze jej prezentacji rynkowej i oznakowania atrybutów działania firmy.
Projektujemy nazwy firm, nazwy produktów, logo i symbole firmowe, oznakowanie architektoniczne, druki korporacyjne, oznakowanie środków transportu oraz zasady stosowania logo i symboliki firmowej na materiałach marketingowych i reklamowych.