KATEGORIE

Inwestycje w nieruchomości

Firma Dakid Business Solutions - Michał Banaszak powstała w roku 2009, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla firm oraz klientów prywatnych. Od 2010 roku świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomościami oraz architekturą. Klientom zainteresowanym inwestowaniem pieniędzy oferujemy usługi typu Asset Management oraz dostęp do innowacyjnych rozwiązań na naszym rynku finansowym.

W biznesie stawiamy na twarde kompetencje, solidność,komunikatywność elastyczność oraz budowanie długofalowych relacji z naszymi partnerami. Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz kilkunastu instytucjonalnych. Dzięki wsparciu świetnych specjalistów przeprowadzamy zaawansowane transakcje z dbałością o każdy element. Naszymi najlepszymi referencjami jest stale rosnąca liczba osób korzystających z naszych usług oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy od klientów.

Więcej detali związanych z naszą działalnością znajdziesz na poszczególnych stronach serwisu. Zapraszamy do lektury i współpracy!

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • inwestowanie w nieruchomości
  • inwestycje Wrocław
  • jak kupić mieszkanie
  • inwestycje w złoto

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Wrocław