KATEGORIE

Kasy fiskalne Wrocław

Firma KAS-TECH jest autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus oraz Elzab będących niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce, zarówno pod względem udziału, jak również oferowanych cen.
Oferujemy urządzenia fiskalne najwyższej jakości. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala nam zaproponować rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych. Dysponujemy również doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych - w tym produktami dedykowanymi do pracy w aptekach oraz ekranami dotykowymi, szczególnie przydatnymi w punktach informacyjnych.
W naszej pracy nieustannie dążymy do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Zapraszamy do dalszej części serwisu i zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto kupować u nas ?

Ponieważ wybieramy producentów urządzeń fisklanych o mocnej pozycji na polskim rynku, którzy oferują produkty tylko o najwyższej jakości.
Ponadto przy zakupie urządzeń fiskalnych w naszej firmie dostajesz nie tylko produkt ale i grawancje, serwis, szkolenie, etc. oraz pewność że posiadasz legalne urządzenie.
Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE!!! Posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania, Ministerstwa Finansów.
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • kasy fiskalne Wrocław