KATEGORIE

Kody QR

Specjalizujemy się w działaniach opartych o foto kody qr , a ponadto treści multimedialne. Jesteśmy liderem na rynku polskim we wdrażaniu , a ponadto w stosowaniu rozwiązań informatycznych, które umożliwiają kontrahentom monitorowanie fotokodów przez użytkowników. Kody qr są usługą, która polega na prostym i szybkim dostępie do treści multimedialnych przez telefon komórkowy. W każdej sytuacji koncentrujemy się na  wymaganiach Klientów proponując najkorzystniejsze opcje.

Skutecznie doradzamy jak osiągnąć sukces decydując się także na programy qr jako detal aktywności marketingowej, który powoduje faktycznie doskonałe rezultaty. Posiadamy świadomość jak ważna jest technologia komunikacyjna, którą właściwie wykorzystujemy w naszej pracy. Pragniemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie fotokodów, którą tworzą: pełne konsultacje przy prowadzeniu kampanii i używania fotokodów, powstawanie i konfiguracja fotokodów, powstawanie i dostosowywanie treści dostępnych pod fotokodami, raporty odczytów, raporty urządzeń użytkowników jak i rzeczywistość rozszerzona.

Przygotowujemy szerokie spektrum usług z zakresu marketingu mobilnego, szczegółowo omawiając na czym z dużą uwagą polega funkcjonalność jaka odróżnia foto programy qr. Pomagamy zrozumieć zasadę funkcjonowania i obsługę, która jest nieprawdopodobnie prosta i wygodna. Foto programy qr stwarzają pełno korzyści i pozwalają dotrzeć do dużego grona odbiorców. Już w chwili obecnej zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której zamieściliśmy pełno bardzo poważnych informacji , a ponadto dane ułatwiające kontakt z nami.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • kod qr
  • kody qr