KATEGORIE

Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka - KRAK PLAST

Firma KRAK PLAST specjalizująca się w metaloplastyce i wyrobach z kamienia dostarcza swoje usługi przede wszystkim na terytorium Krakowa i okolic.
W okazałej propozycji znaleźć można rząd wyrobów ze stali, kamienia oraz niezawodną automatykę do bram.
Dostarczamy wyroby ze stali takie jak: przęsła kute, bramy przesuwne, furtki, ogrodzenia, balustrady (zewnętrzne i wewnętrzne), kraty, świeczniki. Wyroby te charakteryzują się wysoką starannością wytworzenia, co gwarantuje satysfakcję z ich korzystania.
Do tego w naszej propozycji znaleźć można pełen wachlarz wykończeń z kamienia. Trudnimy się okładaniem kominków (aglomarmur), obsadzeniem schodów z granitu jak również produkcją z kamienia: parapety wewnętrzne, blaty kuchenne etc..
Do tego w naszym asortymencie usług znaleźć można trwałą automatykę do bram (zapewniona konkurencyjna cena). Bezawaryjność zaręcza stosowanie przez nas pewnych i sprawdzonych mechanizmów markowych firm.
Dostarczana automatyka czyli: bramy skrzydłowe.
Naprawdę warto zapoznać się z usługami Kowalstwa artystycznego - KRAK PLAST oraz doprowadzić do realizacji trafnego wyboru. W trakcie jakichkolwiek problemów i pytań - pracownik firmy chętnie użyczy Państwu wyczerpujących i technicznych porad za pomocą równocześnie wiadomości e-mail, jak również w trakcie rozmowy telefonicznej.
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • metaloplastyka
  • kowalstwo artystyczne
  • parapety wewnętrzne

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Kraków