KATEGORIE

Luksusowa baza noclegowa na Pojezierzu Drawskim - Siemczyno

WITAMY W PAŁACU SIEMCZYNO!
NOCLEGI pod PAŁACEM

Dla amatorów wypoczynku na wsi oferujemy świeżo oddane do użytku komfortowo wyposażone pokoje typu hotelowego i komfortowe apartamenty z aneksami kuchennymi.

OFERTA

Gościom korzystającym z apartamentów oferujemy możliwość wykupienia noclegu ze śniadaniem lub bez. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego w restauracji znajdującej się w kompleksie. W ofercie istnieje również możliwość dokupienia obiadu lub kolacji. Szczegółowy cennik usług gastronomicznych i noclegowych dostępny w kategorii: Apartamenty i Pokoje: Cennik
Dysponujemy bogatą ofertą dodatkową, przeznaczoną zarówno dla gości odwiedzających nas na dłużej, jak i dla tych, którzy wstąpią tu tylko na chwilę.
Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe i integracyjne oraz szkolenia. A w sezonie imprezy kulturalne otwarte dla wszystkich!
Do dyspozycji gości stawiamy pokoje z łazienkami w czterech różnych kolorach w zależności od Państwa upodobań oraz apartamenty o różnej wielkości, jedno lub dwupokojowe, 2-5 osobowe.
Każdy apartament posiada osobne wejście, jedną lub dwie łazienki (wanna i prysznic lub sam prysznic) , w pełni wyposażony aneks kuchenny. Pokoje oraz apartamenty wyposażone są w darmową telewizję typu hotelowego (10 kanałów), darmową wewnętrzną sieć telefoniczną, darmowy dostęp do gniazd internetowych, oraz sejfy na przedmioty wartościowe.
Siemczyno położone jest nad jeziorem Drawsko. Jest to największe i najpiękniejsze jezioro Pojezierza Drawskiego, drugie pod względem głębokości w kraju. Do plaży jest 200 m. Na miłośników wędkarstwa czekają idealne warunki, cały region obfituje w mniejsze i większe jeziora, idealne dla wędkarzy.
Amatorom innych sposobów spędzania czasu nad wodą możemy zarezerwować wypożyczenie jachtu, rejs statkiem turystycznym po jeziorze Drawsko lub zorganizować spływ kajakowy na znanej miłośnikom kajakarstwa rzece Drawie (i nie tylko!)
Znajdzie się również coś dla wielbicieli wycieczek pieszych i rowerowych. Okolica obfituje w szlaki turystyczne i rowerowe. Grzybiarze również się nie zawiodą po wizycie w okolicznych lasach. Na terenie przeznaczonym dla gości znajduje się grill, ognisko i parking. Można również podziwiać zabytkowy pałac oraz przyległy do niego piękny park z zapierającą dech w piersiach aleją zakochanych.
Oferujemy także duże, stylowo urządzone pomieszczenia rekreacyjne. Można tam spędzić przyjemny wieczór, urządzić biesiadę, potańczyć! itd.
Realizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonów
094 /375 86 21
663 746 803, 609 746 803 oraz
663 840 100
Serdecznie zapraszamy !!!
Apartamenty:

· apartament 2-pokojowy/ 5-osobowy – 325 zł/apart. – 65 zł/osobę/dzień

· apartament 2-pokojowy/ 4-osobowy – 280 zł/apart. – 70 zł/osobę/dzień

· apartament 1-pokojowy/ 4-osobowy – 260 zł/apart. – 65 zł/osobę/dzień

· apartament 1-pokojowy/ 3-osobowy – 210 zł/apart. – 70 zł/osobę/dzień

· apartament 1-pokojowy/ 2-osobowy – 160 zł/apart. – 80 zł/osobę/dzień

każdy apartament posiada łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, gniazdo internetowe, telefon z wewnętrzną siecią

Pokoje:

· pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 155 zł/dzień – 155 zł/osoba/dzień

· pokój 2-osobowy ze śniadaniem – 220 zł/dzień – 110 zł/osoba/dzień

· pokój 3-osobowy ze śniadaniem – 270 zł/dzień – 90 zł/osobę/dzień

Każdy pokój posiada łazienkę, TV, gniazdo internetowe, telefon z wewnętrzną siecią

UWAGA! Zniżki przy pobytach powyżej 1 doby.

Wyżywienie:

· śniadanie – 25 zł

· obiady/obiadokolacje – 40 zł

· kolacje – 25 zł

Zniżki dla dzieci:

· do 3-ch lat bezpłatnie bez świadczeń

* od 3-ch lat do 10 lat zniżka 30 %

Uwaga! Zniżka dla dzieci obejmuje tylko pobyty w pokojach

Inne opłaty:

· obowiązkowa opłata klimatyczna na rzecz gminy przy pobytach powyżej 24 godzin:

· osoby dorosłe – 1,5 zł/osoba/dzień
· emeryci, renciści, młodzież ucząca się – 0,9 zł/osoba/dzień

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: