KATEGORIE

Markowe okulary - okulary Prada

 Sklep okularymarkowe.pl jest autoryzowanym dostawcą okularów takich marek jak: Ray-Ban, Oakley, Dolce & Gabbana, Versace, Dior, Prada, Gucci, Tom Ford, Porsche Design, JF Rey, Rodenstock, Daniel Svarowski, Tag Heuer, Chanel, Bvlgari i wiele innych. W naszych magazynach znajdują się okulary słoneczne, korekcyjne oraz szkła okularowe. Oprócz produktów wyświetlanych w sklepie markoweokulary.pl w naszej ofercie posiadamy również wiele innych marek oraz modeli okularów. Na wszystkie produkty zakupione na naszej stronie udzielamy 2-u letniej gwarancji.
Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w branży optycznej. Co roku uczestniczymy w największych europejskich targach optycznych, odbywających się w Mediolanie oraz w Monachium. Jako autoryzowani partnerzy handlowi dostajemy od producentów informacje na temat trędów i mody panujących na rynku. Dzięki możliwości zamawiania okularów bezpośrednio w fabrykach, możemy oferować najnowsze modele okularów w najbardziej atrakcyjnych cenach.
W naszej ofercie znajdują się także szkła korekcyjne najlepszych światowych producentów, które wprawiamy do oprawek według życzenia klienta.
W dziedzinie optyki okularowej współpracujemy z firmami takimi jak: Zeiss, Rodenstock, Seiko, Hoya, Essilor, Szajna. Nasze laboratorium optyczne jest zaopatrzone w najnowsze urządzenia szlifierskie i pomiarowe firmy Nidek.
Zapraszamy do zakupów.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: