KATEGORIE

Marmo - marmur i granit najwyższej jakości

 Marmo to gwarancja najwyższej jakości surowca (marur, granit, onyks i inne materiały ekskluzywne) oraz usług kamieniarskich.

Sami sprowadzamy strannie wybrany marmur i granit z Brazylii, Indii i Chin. Kupisz u nas wysokiej jakości marmurowe i granitowe blaty czy parapety. Ale wykonujemy także bardziej skomplikowane zlecenia - na indywidualne zamówienie przygotujemy i zamontujemy granitowe schody czy fontannę z marmuru. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować nawet elewację z marmuru. W naszej ofercie można znaleźć ponad 20 gatunków marmuru, ale za to dajemy Państwu gwarancję, że każdy z tych marmurów jest najwyższej jakości. Dowodem na to jest choćby fakt, że to Marmo jest wykonawcą ławek, granitowych schodów i posadzki oraz fontanny na Małym Rynku w Krakowie.

Schody

Nasze granitowe schody można zobaczyć także w wielu krakowskich biurowcach - zarówno na zewnątrz jak i w środku. Zewnętrzne schody z granitu są wybierane przez architektów nie tylko ze względu na duży wybór surowca i jego walory estetyczne ale także dlatego, że nie nagrzewają się od słońca, są trwałe i dobrze znoszą także niskie temperatury i nie pękają w czasie mrozów. Wewnątrz granitowe schody stosuje się ze względu na niska ścieralność - polecane są szczególnie tam, gdzie jest wysokie natężenie ruchu.

Blaty

Granit to także bardzo dobry materiał na blaty kuchenne. Praktycznie nie da się uszkodzić granitowego blatu. Można go wykonać prawie w każdym kolorze i oszlifować na kilka sposobów. Dlatego granitowy blat pasuje do każdego pomieszczenia. Marmurowe i granitowe blaty polecamy także do wykańczania antycznych mebli w przypadku gdy oryginalny blat uległ zniszczeniu.


Inne wyroby z marmuru i granitu

Oferta Marmo obejmuje praktycznie całe spektrum wyrobów i usług kamieniarskich - w tym podłogi i posadzki z marmuru i granitu, lady i kontuary z onyksu (także bardzo dekoracyjnego onyksu z podświetleniem), wykończenie basenów, elewacje oraz elementy małej architektury (nawet tak drobne jak donice czy marmurowe płytki na ścieżki).

Dzięki Marmo coraz więcej osób przekonuje się, że marmur, granit i onyks są materiałami wykończeniowymi, którym warto poświęcić uwagę. Marmur i granit są nie tylko klasyczne, ale także bywają nowoczesne i praktycznie nie ma sposobu i miejsca gdzie nie dałoby się ich wykorzystać w aranżacji wnętrz.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Na stronie Marmo można znaleźć pełen przegląd sprowadzanych przez nas marmurów i granitów a także obejrzeć listę wybranych realizacji w tym granitowe blaty i schody, rozwiązania zastosowane na Małym Rynku w Krakowie, fontanny i wnętrza. Zapraszamy.

SŁOWA KLUCZOWE:

  • marmur
  • blaty granitowe
  • blaty marmurowe
  • schody granitowe
  • schody marmurowe