KATEGORIE

maszyny do lodów

Gwarancja na maszynę do lodów jest jednym z zasadniczych czynników na które należy zwrócić uwagę. Czas trwania gwarancji jest zależny od producenta i czasami konkretnego modelu. Oprócz samego terminu ważności gwarancji na maszynę do kręcenia lodów, ważny jest także jej zakres. Nie dajmy się nabrać i przeczytajmy dokładnie warunki gwarancji, jakie trzeba spełnić, aby gwarancja nie została utracona.

Istnieje wiele elementów, mających ogromne znaczenie podczas zakupu takiego urządzenia, jednak najczęściej zdajemy sobie z tego sprawę dopiero podczas dłuższego użytkowania. Często bywa tak, że zbyt pochopna decyzja o zakupie automatu skutkuje poniesieniem nieoczekiwanych kosztów, których można było uniknąć przykładając więcej uwagi podczas zakupu.

Nawet najdoskonalsze maszyny do lodów mają czasem prawo do drobnych usterek. Ponieważ maszyny do lodów to przeważnie urządzenia o dużych gabarytach ważna jest odległość naszych lodziarni od najbliższego serwisu, w którym możemy naprawić usterki.

Ilość smaków kręconych lodów jest bardzo ważna. Im większa możliwość dostępnych kombinacji tym bogatsza będzie nasza oferta, a tym samym lepiej będziemy mogli zaspokoić potrzeby naszych klientów i trafimy do szerszej rzeszy amatorów lodów.

W związku z rozwojem gałęzi produkcji w kraju powstaje coraz więcej firm zajmujących się składaniem automatów do lodów. Ponieważ wybór spośród oferowanych urządzeń staje się coraz większy, należy się zastanowić jakimi czynnikami należy się kierować podczas wyboru automatu do kręcenia lodów.

Niezwykle ważnym czynnikiem, szczególnie podczas długiej i intensywnej eksploatacji jest jakość wykonania takiej maszyny do lodów. Tworzywa zastosowane podczas produkcji automatu, powinny być najwyższej jakości. Pseudo oszczędności wynikające z zakupu nieco tańszej, ale również wykonanej z gorszych materiałów maszyny, bardzo szybko mogą obrazić się w koszty. Nawet jeśli usługi serwisowe zostaną przeprowadzone w okresie trwania gwarancji, to należy pamiętać o kosztach związanych z utratą klientów.

Przy wyborze naszego urządzenia, mającej obsługiwać naszą lodziarnie, kawiarnie itp. należy również nie zapominać, że nie musimy koniecznie decydować się na nowe urządzenia. Niektóre firmy oferują także używane automaty. Automaty takie są przeważnie po starannym przeglądzie i renowacji. To że są to maszyny używane wcale nie oznacza że muszą być mniej efektywne. Dobre maszyny mogą nam służyć jeszcze przez wiele sezonów, a ich cena jest zdecydowanie niższa od zakupu nowej maszyny.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • automaty do lodów
  • maszyny do lodów
  • maszyny do lodów świderków
  • produkcja automatów do lodów
  • serwis maszyn do lodów

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Baranów Sandomierski