KATEGORIE

Maty dekoracyjne Sibu - sklep PHU GRAL

Firma PHU GRAL oferuje szeroki wybór mat dekoracyjnych renomowanej austriackiej firmy Sibu. Maty dekoracyjne Sibu to towar najwyższej jakości nadający wnętrzu ton nowoczesności. Doskonała propozycja na nie tylko mieszkania dekorację mieszkania ale również lokali użytkowych takich kluby, kawiarnie lub bary. Szczególnie dobrze maty sprawdzają się w kuchni.

Maty Sibu można zastosować do dekoracji przeróżnych powierzchni, począwszy od ścian poprzez meble, a także na giętych elementach kuchni jak np. barki, panele ścienne, fronty i inne. Materiał łączy wysokie walory estetyczne i użytkowe. Maty Sibu wykonane są z odpornego tworzywa sztucznego, które imituje skórę, aluminium czy stal nierdzewną. Są bardzo elastyczne.

Dostępne jest wiele serii mat dekoracyjnych spośród których można dobrać odpowiedni dla danego pomieszczenia wzór, fakturę lub motyw:

Najważniejszą zaletą mat Sibu jest łatwość obróbki. Do cięcia potrzebny jest tylko i wyłącznie nóż do tapet. Wystarczy lekkie nacięcie od strony dekoracyjnej i zgięcie płyty w naciętym miejscu. W efekcie płyta pęka w miejscu nacięcia, pozostawiając gładki brzeg. Nie pozostają przy tym żadne zadry. Do zalet tych materiałów należy również zaliczyć to, że są bardzo lekkie.

Większość mat dobrze znosi warunki o podwyższonej wilgotności (meble łazienkowe) należy jednak unikać bezpośredniego, długotrwałego kontaktu z wodą. Nie wskazane jest również zastosowanie w miejscu o dużym nasłonecznieniu.

Oprócz mat dekoracyjnych Sibu firma PHU GRAL ma w swojej ofercie szereg innych akcesoriów meblowych:

Wszystkie oferowane wyroby są nowe, prosto od producentów. Charakteryzują się bardzo wysoka jakością i wysoką estetycznością wykonania.

SŁOWA KLUCZOWE:

  • maty do kuchni
  • maty dekoracyjne
  • mata dekoracyjna