KATEGORIE

Wisła

Zima w Wiśle

Zima w Wiśle to możliwość aktywnego spędzenia czasu. Bliskość wyciągów i stoków narciarskich, wypożyczalni sprzętów oraz łatwy dojazd, do tego wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa oraz piękne widoki sprawią.

Wesela

DW "EWA "zapewni Państwu niezapomniane przyjęcie weselne z wyśmienitym menu już od 150 zł/os oraz noclegiem dla gości GRATIS! W naszej ofercie posiadamy 2 sale bankietowe mieszczące łącznie ok. 80 osób.

Komunia / Konfirmacja

Oferujemy Państwu nasze doświadczenie w profesjonalnej organizacji i obsłudze imprez okolicznościowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszego klienta.

ZIELONE SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Ośrodka Wypoczynkowego „Ewa" w Wiśle.

Oferta dla rencistów i emerytów

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy EWA zaprasza na specjalne turnusy dla EMERYTÓW I RENCISTÓW.

SALE SZKOLENIOWE W WIŚLE

Sale szkoleniowe OSW EWA dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Mając możliwość dowolnej konfiguracji, możemy dostosować się do Państwa wymagań. Oferujemy pełne wyposażenie sal szkoleniowych, a także catering.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE W WIŚLE

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy „Ewa” w Wiśle oferuje: Organizację przyjęć okolicznościowych, kuchnię obejmującą regionalne przysmaki, a także tradycyjne menu dostosowane do Państwa specyficznych wymagań.

Pakiet dla dwojga

Świetny pomysł na weekend we dwoje, prezent dla ukochanej osoby, rocznicę ślubu, jubileusz, romantyczną niespodziankę.

WEEKEND CZERWCOWY

Proponujemy Państwu organizację dodatkowych atrakcji: zwiedzanie Muzeum Browaru Żywieckiego, wycieczka na Czantorię z przewodnikiem, nordic walking, wycieczki autokarowe, wieczorki taneczne, wycieczki górskie z przewodnikiem, wieczór z gawędziarzem.

WEEKEND MAJOWY

Tegoroczny weekend majowy to możliwość dowolnej konfiguracji terminów, dlatego z myślą o Państwa wypoczynku proponujemy pobyt ze specjalnymi atrakcjami. Bliskość gór i pięknych widoków sprawia, że wymarzony wypoczynek jest w zasięgu ręki.

Wisła noclegi

Oficjalna strona Koła Agroturystycznego w Wiśle