KATEGORIE

Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie automatyki pojazdowej. Naszą specjalizacją jest naprawa automatycznych skrzyń biegów w sposób możliwie jak najlepszy i szybki, aby nasi klienci mogli znów cieszyć się z wygody jazdy własnym samochodem.

Posiadamy warsztat w centrum Warszawy, gdzie serwisujemy pojazdy osobowe, dostawcze terenowe lub ciężarowe. Zajmujemy się także naprawą automatycznych skrzyń biegów w maszynach gospodarczych, przemysłowych i budowlanych.

Naprawiamy skrzynie biegów różnego typu, renomowanych i znanych producentów jak np. PEUGEOT, ALFA ROMEO, GMC, FORD, FIAT, HONDA, BENTLEY, ASTON MARTIN, JATCO, DAEWOO, OPEL, MACLAREN, CHRYSLER, BMW, MERCEDES-BENZ oraz inne.

Posiadamy solidne doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Korzystamy tylko z najlepszego sprzętu do diagnostyki komputerowej jak VAS, TECH 2, SALUS, LAUNCH oraz używamy tylko nowych części zamiennych, znanych producentów.

Na wszystkie nasze usługi udzielamy nawet do 12 miesięcy pisemnej gwarancji, a wycena naprawy, niezależnie od Państwa decyzji jest całkowicie za darmo!

Jeżeli posiadają Państwo problem z automatyczną skrzynią biegów lub są Państwo zainteresowani jej przeglądem to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem i uzyskaniu więcej cennych informacji!

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • naprawa automatycznych skrzyń biegów
  • naprawa skrzyń biegów
  • naprawy bieżące
  • serwis skrzyń biegów
  • warszawa
  • mazowieckie

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Warszawa