KATEGORIE

Niemiecki Wieliczka

Podobnie jak inne szkoły również Leader School Wieliczka posiada w ofercie takie języki jak: angielski, niemiecki i francuski.

Firmę mieszczącą się przy ulicy Narutowicza 47 wyróżnia fakt, że stosuje ona najlepsze metody nauczania dzięki czemu zapewnia słuchaczom szybkie efekty nauki.

Pośród flagowych zajęć prowadzonych przez Leader School w Wieliczce znajduje się m.in metoda BLS Communication. Kierowana ona jest do dorosłych i służy nauczaniu języka angielskiego. Jednym z atutów metody BLS Communication jest to, że niemalże cały czas w trakcie zajęć z lektorem jest wykorzystywane na prowadzenie konwersacji po angielsku. Dzięki temu kursanci bardzo szybko przełamują barierę mówienia po angielsku i nabywają umiejętność płynnego komunikowania się w tym języku. Dodatkowo w BLS wykorzystywana jest platforma edukacyjna, dzięki czemu uczestnicy kursów mogą powtarzać pozyskaną wiedzę w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu lub poprzez audiobooki.

Leo English poświęcona nauczaniu j. angielskiego dzieci od 3 do 13 lat. Leo English dedykowana jest rodzicom, którzy wiedzą jaką wagę w nauczaniu dzieci pełni wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz ich metodyka. Metoda Leo English została przygotowana przez grupę doświadczonych ekspertów z Polski i z Anglii, wiedzących, że aby utrzymać koncentracje u dzieci oraz zapewnić efektywność kursu, należy przedstawić im najwyższej jakości rozwiązania. Dlatego wszystkie elementy zajęć Leo English począwszy od zabaw po rekwizyty został tak zaplanowany, aby dzieci doświadczały języka angielskiego wszystkimi zmysłami.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Wieliczka