KATEGORIE

ogłoszenia nieruchomości na wielu portalach

NA CZYM POLEGA NASZA OFERTA OGŁOSZENIOWA?
Na powiększeniu szans na sprzedaż lub najem nieruchomości poprzez zaprezentowanie oferty nieruchomości na około 100 portalach Internetowych. Nasze ogłoszenia docierają do 90% potencjalnych klientów, poszukujących nieruchomości online.
Lubimy proste i funkcjonalne rozwiązania, w ramach których proponujemy:

1. Najskuteczniejsze w Polsce publikowanie ofert nieruchomości - korzystając z tej usługi dodasz ogłoszenie swojej nieruchomości do 100 portali nieruchomościowych w parę minut oszczędzając pieniądze i czas. Wystarczy wypełnić 1 prosty formularz, a oferty publikowane są na wszystkich znaczących portalach, na okres 30 dni.

2. Bezpieczna transakcja – czyli pełna obsługa transakcji sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w niewielkiej zryczałtowanej kwocie niezależnej od wartości nieruchomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami na rynku nieruchomości: notariusz, doradca kredytowy, doradca podatkowy, architekci. W cenę usługi wliczony jest koszt taksy notarialnej.

Nasza firma z powodzeniem świadczy usługi na rynku nieruchomości od 2003 roku.

Nasz zespół tworzą fachowcy różnych obszarów z szerokim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach (marketing, sprzedaż, zarządzanie projektami). Większość z nas jest również licencjonowanymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • portale nieruchomości
  • ogłoszenia nieruchomości
  • oferty nieruchomości
  • ogłaszanie nieruchomości
  • nieruchomość na wielu portalach
  • jak ogłosić nieruchomość na wielu portalach