KATEGORIE

Okręgowa stacja, mechanika pojazdowa, elektronika, wulkanizacja, myjnia ręczna

FULL SERWIS z siedzibą w Otrębusach k. Pruszkowa jest firmą zajmującą się przede wszystkim kompleksową obsługą aut osobowych oraz ciężarowych (floty).

Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z wieloma firmami w kraju i za granicą, czyniąc naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Wraz z rozwojem firmy i całego rynku motoryzacyjnego, dostosowywaliśmy się do współczesnych standardów i światowych wymogów w dziedzinie serwisu aut ciężarowych i osobowych. Firma nasza wyspecjalizowała się w sprzedaży części zamiennych i oryginalnych tylko renomowanych producentów, w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty uznawanych na całym świecie marek.

Głównym celem firmy jest maksymalne zadowolenie klienta ze świadczonych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów stała na jak najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych klientów zyskujemy coraz większe rzesze nowych partnerów. Naszą ofertę dopełniają usługi w zakresie sprzedaży części zamiennych oraz serwisu aut wszelkich marek. Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.

Świadczymy usługi w zakresie:

* Mechaniki pojazdowej
* Elektroniki
* Wulkanizacji
* Klimatyzacji
* Diagnostyki
* Geometrii
* Przeglądów

* Sprzedaży nowych i używanych części zamiennych
* Myjni i kosmetyki samochodowej
* Import pojazdów luksusowych


Tel.: 608-008-460
Tel.: 22-758-50-71
Fax: (22) 758-50-73
E-mail: autocentrum@attir.pl
Strona www: www.attir.pl

Zapraszamy serdecznie

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Warszawa