KATEGORIE

Opieka Panaceum Sp. z o.o.

Coraz więcej osób w podeszłym wieku potrzebuje specjalistycznej opieki, której nie może dać nawet najbliższa rodzina. Centrum Świadczeń Opiekuńczych Panaceum od paru lat dostarcza całościowe usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi. Nadrzędnym wyzwaniem tej wrocławskiej instytucji jest zagwarantowanie należytego komfortu jak i bezpieczeństwa swym Podopiecznym. Działania Opieki Panaceum Sp. z o.o. ogniskują się szczególnie na indywidualnej asyście bądź opiece domowej dla osób starszych i niepełnosprawnych. W zakresie usług, centrum urządza m.in. gruntowne analizy medyczne, zajęcia pielęgnacyjne. Swym Podopiecznym Opieka Panaceum Sp. z o.o. ręczy zarówno opcję korzystania z poradni psychologicznej i lekarskiej.

Już sama pomoc opiekuna powoduje, że egzystencja osoby w podeszłym wieku okazuje się wyraźnie prostsza. Naszym Podopiecznym oferujemy do wyboru kilka pakietów o przeróżnym standardzie, specjalnie dostosowanych do warunków Podopiecznego. Cena usługi jest więc uzależniona od zakresu obowiązków opiekunki, poziomu zdrowia klienta itp.

Usługi Panaceum respektują zasadniczą wartość człowieka, jaką jest prawo do godności. Można to osiągnąć przez respekt, dyskrecję oraz całkowite zaangażowanie. Z tej przyczyny oferowana opieka realizowana jest na tak wysokim poziomie. Kompetentna kadra opiekunów medycznych, pielęgniarek i współpracującego z nami personelu lekarskiego stanowi to kluczowe wsparcie w każdej chwili.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: