KATEGORIE

PCZONE Komputer | Naprawa i Serwis PC - Usługi Informatyczne - Pogotowie 24h

Pczone oferuje profesjonalny serwis komputerów/laptopów, usługi informatyczne oraz projektowanie stron internetowych dla domów, biur lub małych i dużych firm w Warszawie i okolicach. – Jeszcze dziś naprawimy Twój komputer!

Najnowszy serwis komputerowy w Warszawie PCZONE wystartował w 2009 roku i od tamtej pory cieszy się gwałtownym wzrostem popularności. Mamy zaszczyt być jedną z najszybciej rozwijających się warszawskich firm dostarczających usługi informatyczne, dzięki czemu nasz zespół wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zarówno z centrum jak i okolic Warszawy.

"PCZONE stworzyło w jednej z naszych placówek zdalne połączenie z innym biurem. Obsługa była szybka i co najważniejsze skuteczna. Jesteśmy wdzięczni za współpracę przy tym projekcie, wasze doświadczenie było dla nas nieodzowną pomocą.”

W taki sposób mówi o nas jeden z klientów, którzy regularnie wyrażają swoje zadowolenie z owocnej współpracy z PCZONE.

Nasze usługi obejmują: naprawy komputerów/laptopów i oprogramowania, zapewnianie bezpieczeństwa systemów, konfigurację sieci przewodowych i bezprzewodowych, usuwanie wirusów i programów szpiegowskich oraz zapobieganie przed ponowną infekcją, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych. Pomagamy również w rozwiązywaniu pozostałych problemów informatycznych z jakimi mogą się spotkać nasi klienci.

Uważamy, że zdolności interpersonalne są wizytówką każdego technika PCZONE. Nie zasypujemy naszych klientów specjalistycznymi terminami, a kładziemy nacisk na to, by każdy rozumiał co robimy i dlaczego.
W serwisie komputerowym PCZONE stawiamy sobie jasny cel:

"Chcemy zapewnić naszym klientom jak najlepsze wykorzystanie technologii poprzez szybki, fachowy serwis, kiedy i gdzie będzie to potrzebne, wszystko dzięki najwyższej jakości technikom IT PCZONE."

Zależy nam na oferowaniu Tobie naszej usługi informatycznej jaką jest pomoc komputerowa na najwyższym poziomie, wszystko dzięki najwyższej jakośći profesjonalnemu zespołowi techinków IT - pogotowie komputerowe PCZONE.

Cieszymy się mogąc spełniać Twoje oczekiwania!
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: