KATEGORIE

Pisanie tekstów na zamówienie

Nie każda redakcja lub przedsiębiorstwo ma czas i stosowną liczbę pracowników, aby wszystkie potrzebne materiały przygotowywać wewnątrz swego teamu. Dlatego funkcjonują tacy usługodawcy jak Wena. Właśnie tutaj mogą Państwo zamówić artykuły i mniejsze materiały do gazet i czasopism, magazynów specjalistycznych, biuletynów custom publishing, a także do użytku wewnętrznego w przedsiębiorstwach. Copywriting Weny obejmuje też napisanie tekstów użytkowych i reklamowych dla firm.

Zlecenie Wenie pisania tekstów to rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zachować drogocenny czas redakcji lub przedsiębiorstwa, powierzając te działania profesjonaliście. Wena zapewnia swoim zleceniodawcom pisanie tekstów na zamówienie, zgodnie z zaproponowanymi przez klienta wytycznymi. Pracuje na materiałach przesłanych przez klienta, dokładnie w oparciu o jego wytyczne, co do stylu i tematyki artykułu lub wykonuje na jego zlecenie całą pracę; od wybrania odpowiedniego tematu, poprzez zebranie odpowiednich materiałów i danych, niezbędnych do napisania artykułów, aż po fazę samego pisania i potencjalnego przeredagowania tekstu. Usługi dziennikarskie Weny obejmują zatem także etap przygotowania do stworzenia artykułu, jeśli takie jest zamówienie klienta.

Teksty przygotowane przez Wenę dla klientów mogą stanowić różne gatunki dziennikarskie; od artykułu informacyjnego czy reklamowego, poprzez wywiady, reportaże, aż po teksty publicystyczne i felietony. Wena przygotuje też takie materiały, jak: kalendaria; notki biograficzne, przemówienia okolicznościowe i jubileuszowe; życiorysy, listy służbowe; ogłoszenia prasowe, komunikaty prasowe, komunikaty oficjalne; życzenia świąteczne, imieninowe, urodzinowe, ślubne, a także wspomnienia okolicznościowe czy prezentacje sylwetek.
Zapraszamy do skorzystania z usług Weny – doświadczonego autora tekstów na zamówienie!

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: