KATEGORIE

Polska Porcelana: komplety kawowe Lubiana oraz sztućce - sklep w internecie

Do kluczowych wytwórców sztućców i różnych modeli noży zaliczamy zakłady Gerlach oraz Fiskars. Towary Gerlach i Dajar kupią Państwo w naszym sklepie internetowym. Poza sztućcami proponujemy u nas wyroby wyprodukowane z dekorowanej i niedekorowanej porcelany kluczowych producentów: Lubiana, Chodzież i Karolina.

SklepDlaCiebie.pl zajmuje się sprzedażą kompletów sztucców, głównie sztućców Gerlacha. Oferujemy przede wszystkim komplety dla sześciu i dwunastu użytkowników, ale również zestawy dla najmłodszych oraz sztućce luzem. W zależności od zawartości, w zestawie sztućców oprócz adekwatnej liczby noży, widelców, łyżek, łyżeczek i widelczyków do ciasta mogą znajdować się również np.

Na zamówionych w SklepDlaCiebie.pl kompletach sztućców możemy wygrawerować dowolny napis (dostępne kilkadziesiąt rodzajów liter), dzięki czemu staną się one unikalną i niezapomnianą pamiątką dowolnej uroczystości.

Serwisy obiadowe - duża część naszego asortymentu - to gotowe zestawy porcelanowe pomyślane przeważnie dla 6 lub 12 użytkowników. Zestaw obiadowy przeważnie zawiera stosowną do liczby użytkowników ilość talerzy głębokich, płytkich i talerzyków. Oprócz tego serwis obiadowy może mieścić półmiski oraz wazy.

Jedną z naszych specjalności są serwisy do kawy i herbaty: garnitury z porcelany pomyślane zazwyczaj dla sześciu , względnie dwunastu gości. Zestaw do kawy przeważnie mieści adekwatną do liczby użytkowników liczbę talerzyków i filiżanek ze spodkami. Poza tym garnitur kawowy może zawierać np. imbryk (komplet do kawy) lub czajnik (garnitur herbaciany), dzbanek na mleko, tacę na ciasto.

Jako uzupełnienie skompletowanych zestawów obiadowych i kawowych oferujemy dodatkowo porcelanę na sztuki.Część naszej oferty to elementy oferowanych w naszym sklepie serwisów obiadowych i do kawy (np. bulionówki, dzbanki, imbryki, kubki, podgrzewacze, zestawy do przypraw, pieprzniczki, półmiski). Można z ich wykorzystaniem dopełnić zakupiony garnitur obiadowy czy do kawy o następne komponenty, zastąpić elementy zniszczone albo stworzyć unikalny serwis na dowolną liczbę osób. Oferujemy wszystkie części różnych fasonów: Lubiana Roma 495, Lubiana Trapo 495, Lubiana Victoria biała, Chodzież Iwona 014, Karolina Hiruni kolor kremowy. Druga część porcelany luzem to garnuszki i filiżanki ze spodkiem. Posiadamy w równej mierze garnuszki oraz filiżanki wchodzące w skład oferowanych w SklepDlaCiebie.pl zestawów obiadowych i do kawy jak i jednostkowe kubki z ciekawymi zdobieniami (np. wzorami matematycznymi).

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: