KATEGORIE

Pranie dywanów Warszawa

Jesteśmy firmą sprzatającą, specjalizujemy się w świadczeniu usług typu pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej. Naszą działalność w Polsce prowadzimy od 2008 roku, wcześniej wykonywaliśmy podobne czynności na terenie państw takich jak UK i Szwecja. Tak długi okres pracy pozwolił nam zgromadzić ogromny bagaż doświadczeń i wypracować unikalne i niezykle skuteczne metody prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie usunąć każde zabrudzenie, usunąć ciężkie do wywabienia plamy, np. po winie, krwi, tłuszczu, pozbyć się roztoczy. Pranie możemy przeprowadzić również przy pomocy środków antyalergicznych. Po zakończonym praniu, czyszczoną powierzchnię możemy w odpowiedni sposób zaimpregnować co uchroni ją przed kolejnym szybkim zabrudzeniem.

W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie, urządzenia firmy Karcher, dedykowane do zastosowań komercyjnych. używamy środków pioracych wyprodukowanych przez światowych liderów w dziedzinie produkcji chemii przemysłowej takich jak Tersus, Prochem. Bardzo dużo środków czyszczących osobiście importujemy z krajów zachodnich.

Wszystkie świadczone przez nas usługi wykonujemy u klienta w domu. Obaszar naszego działania to przede wszystkim Warszawa i okoliczne miejscowości takie jak Piaseczno, Konstancin, Góra Kalwaria, Sękocin, Nadarzyn, Grójec.

Jeżeli chcesz uprać dywan, wykładzinę tapicerkę, pozbyć się uciążliwej plamy, usunąć roztocze, lub uczynić swój dywan bardziej przyjaznym dla alegrika to sprawdź koniecznie nasz cennik.