KATEGORIE

Producent pomp ciepła

Vatra jest producentem nowoczesnych pomp ciepła. Systemy oparte na pompach ciepła Vatra od wielu lat bezawaryjnie są instalowane w instalacjach na terenie całej Polski oraz Europy. Do produkcji kompletnych systemów ogrzewania i klimatyzowania wykorzystujemy energię odnawialną. Pompy ciepła dostarczają zgromadzoną energię z warstw powierzchniowych ziemi do instalacji grzewczej w naszym domu.

Ze względu na niską temperaturę gruntu niemożliwością jest bezpośrednie korzystanie z dolych źródeł ciepła, to dlatego należy wykorzystać pompy ciepła.

W naszych pompach ciepła prawie 3/4 energii która zasila górne źródło ciepła pochodzi z wnętrza Ziemi. Pozostała 1/4 energii, to energia do napędu sprężarki, która stanowi serce pompy ciepła pozwalającym na na wpompowanie energii ekologicznej z ziemi do do instalacji grzewczej w naszym domu.

Kadrę tworzą znakomici fachowcy z Akademii Górniczo Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, i Polskiej Akademii Nauk. Posiadają oni ogromną wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i produkcji innowacji.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła kraków
  • producent pomp ciepła
  • pompy ciepła opnie