KATEGORIE

Przystań Kusznierewicza Swornegacie

Przystań Kusznierewicza, nowoczesny ośrodek sportowo-rekreacyjny, znajduje się na uboczu liczącej 555 mieszkańców urokliwej kaszubskiej wsi Swornegacie, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Wszyscy, którzy odwiedzają Przystań po raz pierwszy mówią: musimy tu wrócić. Trudno się temu dziwić. Otoczony lasami, oddalony od wielkomiejskiego zgiełku ośrodek jest idealnym miejscem do wypoczynku w zgodzie z naturą. Goście mają do swojej dyspozycji przystań żeglarską, domki mieszkalne, kemping oraz piaszczystą plażę.

Przystań Kusznierewicza to raj dla żeglarzy. Goście mają do dyspozycji przystań wodną i miejsca portowe, a także hangar do bieżących przeglądów i napraw. Ci, którzy nie posiadają własnej łódki, mogą ją wypożyczyć, wybierając spośród sześciu łodzi - marina w Swornegaciach składa się z luksusowego jachtu Delphia 29.2 z wyposażeniem armatorskim, trzech Omeg oraz dwóch łodzi Phila 780. Nowoczesny sprzęt wypożyczą również fani kajaków (Swornegacie leżą tuż przy popularnym szlaku rzeki Brda) oraz amatorzy łódek z wiosłami i rowerów wodnych. W ofercie są również cztery quady. Specjalnie przygotowana trasa o powierzchni piaskowej, gliniastej i trawiastej sprawi dużo frajdy zarówno doświadczonym zawodnikom, jak i początkującym.

Dla całej rodziny ogromną atrakcją będzie piaszczysta plaża, położona bardzo blisko bungalowów i przez cały sezon utrzymana w nienagannym stanie.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • czarter jachtów Kaszuby
  • Swornegacie
  • wynajem domków
  • noclegi Swornegacie
  • domki całoroczne