KATEGORIE

Reklama w internecie na najwyższym poziomie tylko z AFTBusiness

AFT Business to unikatowa i kompleksowa platforma partnerska , znajdą na niej szanowni Państwo wiele możliwości reklamy swoich stron, oraz wiele możliwości pozyskiwani a LEAD-ówkontaktowych.

Jest to nowa w naszym kraju sieć afiliacyjna, znajduje się tutaj tutaj wiele programów reklamowych.

Działamy z podmiotami i firmami takimi jak : banki, maklerzy, towarzystwa ubezpieczeń i reasekuracji . Wszyscy reklamodawcy doceniają możliwości reklamy w internecie .

Działania nasze polegają na nabywaniu wyznaczonych przez partnera danych lub wejść na daną portal . Wykonujemy te zadania za pośrednictwem wydawców – posiadaczy witryn internetowych. Których zapraszamy do współpracy z naszą platformą. Posiadacze witryn internetowych mają wiele możliwości na współprace z nami. Na pewno będzie to dochodowa symbioza .

Wyliczając od reklamy bezpośredniej, przez unikatowy system partnerski, aż do pionierskiej na rynku systemy służące do wynajęcia wynajmu billboardów stacjonarnych. Zachęcamy do współpracy instytucje finansowe, świadczymy bardzo wysoki usług związanych z pozyskiwaniem danych kontaktowych, oraz zdobywaniem zdobywaniem wejść i odsłon portali www . Dla wydawców – właścicieli domen www też mamy dużą ofertę i różne możliwości współpracy, których często nie mogą podjąć się bezpośrednio z reklamodawcą.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonowaniem naszej platformy.

SŁOWA KLUCZOWE: