KATEGORIE

Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu

Pomorskie Centrum Zdrowia i Urody zostało założone w 1995 roku. Health Resort & Medical SPA "Panorama Morska" znajduje się w centrum urokliwej i spokojnej miejscowości turystycznej jaką jest Jarosławiec, 350 m od plaży. Bezpośredni kontakt Jarosławca z polskim morzem, piaszczystą, szeroką plażą, nasyconym jodem powietrzem, sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, wczasy, rehabilitację i regenerację stanu zdrowia.
Pomorskie Centrum Rehabilitacji, Zdrowia i Urody Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu jest organizatorem 7 i 14-dniowych turnusów rehabilitacyjno-zdrowotnych, wczasów, konferencji, szkoleń, pikników i festynów firmowych oraz pobytów SPA. Od 2008r do dyspozycji naszych klientów jest Aquapark- kompleks basenów zewnętrznych ze sztuczną falą oraz rwącą rzeką, czynny od maja do końca września. Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego kompleksu SPA & WELLNESS, salonu fryzjerskiego, restauracji TROPICOCO i LA COSTA. Health Resort & Medical SPA PANORAMA MORSKA jest miejscem, gdzie można poddać się kompleksowej opiece dobrze wyszkolonego personelu, zapewniającym harmonię duszy i ciała. Nasz obiekt posiada sale konferencyjne klimatyzowane w pełni przystosowane do obsługi konferencji, szkoleń, do indywidualnych potrzeb klientów.
Poprzez pięknie zagospodarowany teren, liczne ogródki jordanowskie nasz resort wyróżnia się spośród innych ośrodków rehabilitacyjnych, ponadto wyróżniamy się także bogato rozwiniętym programem rozrywkowo-kulturalnym. Codziennie organizowane są tu różnego rodzaju eventy dla naszych gości, np. wybory miss, festiwale piosenek, wieczory tematyczne z animacjami przy muzyce z poczęstunkiem, np. "Wieczór Meksykański", "Świat według Nadmorskich Górali", "Wesele" itd., ogniska z kiełbaskami, dyskoteki i wiele innych. Dodatkowymi atrakcjami są przejażdżki konne, bryczką, wycieczki rowerowe, zajęcia plastyczne, zajęcia integracyjne dla dzieci i wieczory integracyjne dla dorosłych.