KATEGORIE

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.

Sprawdzone i innowacyjne wyposażenie gabinetów medycznych, gabinetów rehabilitacji, większych ośrodków medycznych jest jednym z podstawowych elementów zapewniających Pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Jeżeli szukają Państwo sprzętów wysokiej jakości, popartych kompleksowym doradztwem, w trakcie doboru sprzętu, warto skorzystać z naszych usług.

Kompleksowa troska o zdrowie Pacjentów to nadrzędny cel przyświecający działaniom firmy Ronomed. Jesteśmy reprezentantem marek, cieszących się renomą w branży specjalistycznego wyposażenia placówek medycznych.

Przedsiębiorstwo Ronomed wyposaża je zarówno w aparaturę, jak i w meble.

W pełnej ofercie naszej firmy znajdą Państwo niezbędne wyposażenie szpitali tj. parawany medyczne, meble medyczne, kozetki lekarskie, łóżka szpitalne, lampy bakteriobójcze czy ssaki medyczne i wiele innych.

W ofercie mamy dodatkowo specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji, który doskonale przyjął się już w wielu gabinetach rehabilitacyjnych w całej Polsce. Tu ogromną popularnością cieszą się stoły rehabilitacyjne, aparaty do krioterapii i aparaty do fizykoterapii.

Swoją ofertę kierujemy również do obiektów użyteczności publicznej, wdrażających szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Do tych urządzeń zaliczają się m.in. krzesełka schodowe czy podnośniki dla niepełnosprawnych.

Ronomed to profesjonalna kadra, świadcząca fachowe doradztwo medyczne, poprzez dobór urządzenia i wartościowe szkolenia z jego obsługi. Służymy pomocą gwarancyjną i pogwarancyjna. Zapraszamy do zakupów.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Wrocław