KATEGORIE

Rzym - noclegi

Oferujemy tanie noclegi w centrum Rzymu. Posiadamy trzy przestronne apartamenty, wyposażone w pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, jak również przeznaczone dla większej ilości gości.

Dogodna lokalizacja w ścisłym centrum miasta: 10 minut od głównej stacji kolejowej i metra Termini. Ceny za pokój dwuosobowy już od 30 euro! Atrakcyjnie zniżki dla młodzieży oraz grup zorganizowanych!

Oprócz noclegu zapewniamy przyjazną atmosferę oraz rozbudowaną informację turystyczną dla naszych gości. Nocując u nas mogą Państwo otrzymać kompleksowe przewodniki po Rzymie w języku polskim, mapę miasta, informację o wydarzeniach kulturalnych, godzinach otwarcia muzeów oraz najważniejszych atrakcji turystycznych, a także sugerowane trasy zwiedzania w zależności od długości pobytu i osobistych preferencji. Oferujemy także możliwość zarezerwowania audiencji u Papieża (zajmujemy się wszystkimi formalnościami). Zapewniamy dowóz z lotniska do miasta.

Aby uzyskać szczegółowe informacje lub dokonać rezerwacji w języku polskim proszę pisać na adres: simpatia.rzym@o2.pl lub zadzwonić na nr tel: 509064883.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową: www.casasimpatia.com

Do zobaczenia w Rzymie!

Czarek

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: