KATEGORIE

Styks Dom Pogrzebowy

Odejście bliskiej osoby zawsze wiąże się z wielkim żalem, uczuciem straty i pustki. Jak w obliczu takiego cierpienia zaaranżować ceremonię pożegnalną? Niejednokrotnie brakuje nam sił, a nawet odwagi.

Dom pogrzebowy Styks z Wrocławia, dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i nienagannej obsłudze, będzie nieocenionym wsparciem, w tych trudnych dla Was momentach. Przestrzegamy wymaganych standardów, pomagamy i obejmujemy opieką naszych Klientów.

Doskonale rozumiemy, że wzorowy pochówek, w atmosferze refleksji to godne ostatnie pożegnanie, jakie potrzebują oddać zmarłemu bliskie osoby.

Od kilkunastu lat zajmujemy się kompetentną organizacją pogrzebów. Mają Państwo gwarancję, że oferowane przez nas usługi spełnione będą na wysokim poziomie, z dużą troską i poszanowaniem Państwa uczuć oraz przekonań. Toteż obok standardowego pochówku, w naszej ofercie znajdą Państwo kremację z zachowaniem wszelkich norm etycznych.

Zapewniamy wszechstronną realizację wszystkich połączonych z uroczystością pogrzebową formalności, zarówno na cmentarzu, jak i w urzędach czy firmach ubezpieczeniowych.

Co nas rozróżnia? W zakresie asysty pogrzebowej, zarządzamy profesjonalnym sprzętem (elektryczne platformy do układania urn lub trumien, namioty ochronne, urządzenia nagłaśniające), dysponujemy nowoczesnymi karawanami (typu melex), współpracujemy z mistrzami ceremonii, muzykami. Dokładamy wszelkich starań, aby pożegnanie osoby zmarłej miało jak najbardziej uroczystą oprawę. Na Państwa prośbę zorganizujemy również usługi fotograficzne.

Dom pogrzebowy Styks oferuje dodatkowo:

Dzięki naszym całościowym usługom, organizacja pogrzebu w pełni dostosowana zostanie do Państwa oczekiwań i życzeń.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Wrocław