KATEGORIE

Tania odzież, odzież używana na wagę

Biga Styl to krakowska firma, która prowadzi sieć sklepów z tanią odzieżą. Biga importuje odzież używaną z Irlandii, Anglii o Szkocji - dzięki temu mieć pewność, że w second handach tej firmy zawsze znajdziemy odzież wysokiej jakości.

 

Podobnie z hurtownią odzieży używanej Bigastyl, w której tania odzież podzielona jest na kilka kategorii cenowych. Począwszy od najwyższej, w której większość stanowią markowe ubrania ( polecamy szczególnie ekskluzywnym secondhandom w typie sklepów vintage) po czysty, dobrej jakości towar charity, który świetnie nadaje się do sklepów z odzieżą na wagę.

 

Tania odzież Biga Styl to obecnie sieć kilkudziesięciu sklepów detalicznych praktycznie każdym regionie Polski. Oprócz jakości nasza tania odzież wyróżnia się także wprowadzeniem polskiej rozmiarówki, dzięki czemu można oszczędzić mnóstwo czasu. Hurtownia odzieży używanej Biga Styl zlokalizowana jest w Warszowicach, ale na życzenie dowozimy towar bezpośrednio do klienta w całej Polsce. W sklepach z tanią odzieżą organizowane są także wystawki. Można an nich znaleźć zarówno meble i buty jak i tekstylia - słowem wszystko co potrzebne do urządzenia domu. Organizowane są także konkursy dla klientów oraz metamorfozy. Nasze sklepy maja ambicję stać się miejscem, w którym klienci będą się pojawiać codziennie i w których będą spędzać dużo czasu. To unikalna propozycja w branży taniej odzieży na wagę.

SŁOWA KLUCZOWE: