KATEGORIE

Trainers Team - Szkolenia biznesowe

„Najdroższy kapitał – to Człowiek”

Trainers Team to grupa trenerów praktyków, posiadających kilkuset godzinne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

logo

Trainers Team to psycholodzy, menadżerowie różnych szczebli, właściciele firm, specjaliści w konkretnych branżach. Łączy nas to, że z pasją wspieramy naszych klientów w rozwoju potencjału swoich pracowników.

Trainers Team to trenerzy posiadający doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń dla każdej branży w Polsce.

Trainers Team to trenerzy lubiący swoją pracę, pełni zaangażowania i otwartości na pomysły klientów. Integrujemy, motywujemy, podnosimy wiedzę, kształtujemy umiejętności, wpływamy na zmianę postaw, podwyższamy standardy. Daj nam swój pomysł – a my przygotujemy odpowiednie działania.

Trainers Team to szkolenia biznesowe oparte na trzech podstawowych filarach:

* Szkolenia menadżerskie
* szkolenia handlowe
* Szkolenia związane z rozwojem umiejętności osobistych.

Szkolenia w Trainers Team to szkolenia, dostosowane w pełni do potrzeb naszych klientów.

Na co kładziemy szczególny nacisk:

Po pierwsze - na etap badania potrzeb szkoleniowych. Przed każdym szkoleniem analizujemy potrzeby naszych klientów zarówno na poziomie menadżerskim jak i indywidualnego uczestnika. Wspólnie ustalamy cel szkolenia i kryteria, jakie muszą być spełnione, by szkolenie zrealizowało zakładany cel.

Jeśli trzeba badamy kulturę organizacyjną – to gwarancja, że spójności przekazywanej wiedzy z normami, które obowiązują u naszych klientów.

Po drugie – na pracę w trakcie szkolenia metodami warsztatowymi i aktywnymi. Prezentacja służy nam tylko do uatrakcyjnienia treści przekazy. Nagrywamy, odtwarzamy, analizujemy, omawiamy, trenujemy, poprawiamy. Czy o czymś jeszcze zapomnieliśmy?

Po trzecie – na jak najwyższą efektywność naszych szkoleń. Uważamy, że nasze szkolenia wtedy się sprawdzają, kiedy nasi klienci do nas wracają, aby z nami ponownie współpracować.

Wykorzystaj naszą pasję dla swojego sukcesu.

Więcej na : www.trainersteam.pl

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • szkolenia dla
  • szkolenia
  • szkolenia warszawa
  • szkolenia dla firm
  • szkolenia otwarte
  • szkolenia otwarte warszawa